• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Dzis chciałem przedymić mojego 7211 zapalił bez problemu jak gdyby nigdy nic, ale nie chciał ruszyć i gasłRazz no patrze co jest a tam mi hamulce zblokowało rózszałem pedałami ręcznym nic nie pomagało ciagnik stał jak przymarzniety do betonu hehe dopier wrzuciłem jedynke terenowa gazu i przewalczyło to i byo dobże u was tez tak jest czasami ?
    • Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez gruby12345
      Witam, jak myślicie czy zetor 5245 (51 KM) da radę z prasą JD 540 lub 545, i czym te prasy się różnią?
    • Przez Zmija12
      Panowie tak jak w temacie. Zetor 5211 87r.
      Nie podnosił wgl, było słychać jak pompa chodzi i manszety wymienione i pompa i juz chcieliśmy most rozkręać ale się znalazła przyczyna.
      Pękła rurka łącząca pompę hydrauliczna z rozdzielaczem. Czy miał ktoś podobny problem ??
      Nie wiemy jak ją wymienić. 
      Może ktoś pomóc ??
    • Przez zile92
      Witam wszystkich z Agro Foto mam taki problem, a mianowicie nie można skręcić kołami w Zetorze 5211 kierownica się obraca bez żadnej reakcji, prawdopodobnie poszła kolumna kierownicza tylko szukałem na innych portalach i nie ma czegoś takiego jak kolumna kierownicza. Może orientuje się ktoś co mogło się zepsuci i jaka może być koszt?? Dodam ze układ kierowniczy jest bez wspomagania, a wszystko zdarzyło się na polu i musiałem wracać na wstecznym. I czy kolumna kierownicza z ursusa c360 jest identyczna bo słyszałem pogłoski ze są takie same.   Z niecierpliwością będę czekał na odpowiedzi i z góry dzięki  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.