Polecane posty

Mario35    2

Witam wszystkich. Mam pytanie zwłaszcza do tych z Wielkopolski. Znalazłem taki ciągnik na necie ( http://olx.pl/oferta/case-ih-5150-pro-z-niemiec-penumatyka-klimatyzacja-CID757-IDekwYn.html#22f147246f ) żeby go zobaczyć muszę przejechać 500km a przy gospodarstwie mlecznym ciężko wyrwac sie na caly dzien. A wiec moze ktos zna tego handlarza był u niego wie co jest wart i czy moge sie wybrac smiało go obejrzeć. Czekam na wasze opinie co sadzicie o tym egzemplarzu. Ja jestem z Małopolski- z góry dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

ładnie wypicowany. o nim ci raczej nikt nic nie powie bo to u handlarza ale byłem tam kiedyś coś oglądać to gościu jakiś dziwny i Slyszalem o nim złe opinie od tych co od niego kupili ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Maszyny marze lakierem bez czyszczenia, rozbierania. Raczej nie bedzie tam czegos wartego uwagi. Nie orientuje sie czy ten traktor jest drogo wedlug innych, ale jak ja szukalem pewnej maszyny to miał ją drogo wedlug innych, a stan- po prostu mazana kupka złomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Nie polecam tego goscia jakis straszny kret z niego wciska za wszelką cenę głupoty ludziom i mysli że inni o niczym nie mają pojęcia. Maszyny na placu są jak to mówią picowane każda jedna chyba i to po najtańszej lini by wiadome ciąć koszta i jak najwiecej zarobic na złomku wyciagnietym gdzieś z zarośli byłem takm jakies 1,5 roku temu i widziałem  przypadkiem jak był przygotowany ciagnik do malowania   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario35    2

dzięki wszystkim za odpowiedzi które naprawdę były pomocne, ominie mnie długa i niepotrzebna podroż, strata czasu i kupa nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario35    2

Witam ponownie jest ktos z was z okolic Poznania? Jest Tam case 5150 i moze ktos z Was ma niedaleko do Granowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Widzie ze bardziej kierujesz sie wygladem wizualnym ciagnika a nie jego stanem techniczynym i to jest wielki błąd oczywiscie stan wizualny tez jest wazny ale nie tak techniczny.
Jesli chodzi o ten cignik to stan wizualny jest jak najbardzej ok.
Ma on ladowacz czolowy a jesli chodzil z nim od poczatku a po ladowaczy widzie ze raczej tak to przod moze byc wytluczony.
Wiecej nie powiem bo trzeba by go bylo zobaczyc i dokladnie obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

hardkor113 ja twierdzę ze jeżeli maszyna jest utrzymana w orginale to wygląd wizualny bardzo dużo już mówi o ciagniku bo wiemy ze poprzedni własciciel o niego dbał szanował i tak samo może byc z jego stanem od strony mechanicznej ale nie mówię ze zawsze tak jest i druga sprawa to na zdjeciu zawsze wszystko wygląda lepiej. 

Co do tego konkretnie to widac ze jest podmalowany brak pneumatyki na plus to 3 pary wyjść hydrauliki ale tez brak tuza ale to akurat nie każdemu potrzebne. Ciekawe jaki ma przebieg dzwoniłes tam może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario35    2

Witam. Byłem tam przejechalem 400km w jedna strone zeby zobaczec dziada. Na liczniku 4mth bo podobno był wymieniany na nowy bo stary sie wylał czy cos. Przednie koła maja duze luzy jak to przy turze, z odmy leje sie olej, przed odpaleniem mruga pomaranczowy trybik 5 razy, tur skrzywiony, wypsikany plackiem ze az mdliło, kolo pasowe wału miało jakies bicie bo pasek klinowy skakał strasznie, z rozdzielacza od tura kapał olej, i od spodu tez kapal olej tylko nie wiem skąd. I reszta jego ciagnikow chyba podobna bo odpicowane ze szok i maja na budziku po ok 6000mth nie realne. Case moim zdaniem miał gdzies ok 13000tys mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj