Skocz do zawartości
g2osc

waga silosu proszę o pomoc!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Waga
g2osc    25

Witam!

Mogę okazyjnie kupić silos lejowy tzw cemenciak w fajnym stanie z likwidowanej kopalni. Zostały 3 sztuki, dwa już pogniecione na złom :/  Ich pojemność ok 10-15 ton dla mnie wystarczająco. Dziś dostałem tel, że jeden mam zaklepany (Dyrektor wydał zgodę na sprzedaż go). I tu pytanie wie ktoś jaka może być ich waga??? Często są wykorzystywane na fermach na paszę więc ktoś z was pewnie będzie wiedział :D Wytargam go pewnie gdzieś ok 1zł za kg lub mniej. Chodzi mi też o załadunek i postawienie go czy trzeba dźwig czy jakiś mocniejszy tzw. HDS wystarczy??  Zakładam ten temat tu bo nie wiedziałem gdzie go wstawić :/ jeśli zły dział przepraszam i proszę o wyrozumiałość :)

Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc

Pozdrawiam

jack80    19

ja stawiałem silosy na zakupionych płytach drogowych i kierowca od razu postawił mi hdsem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez rafkap
      Już od 26 września według zapowiedzi Ministra Rolnictwa ruszają wypłaty suszowe.
      W ciągu pierwszego tygodnia wnioski złożyło 9 tyś rolników. 
      Piszcie kiedy dostaniecie przelewy, z jakich gmin jesteście.
    • Przez Diwad890
      kupił tata 8lat temu c360 i miał do niego wszystkie papiery ale go nie rejestrował teraz chcieliśmy go zarejestrować ale zgubiła się gdzieś ta umowa dowód do niego jest tylko i jak myślicie teraz już nie da się nic zrobić żeby go zarejestrowac?
    • Przez PiotrBenet
      Wkrótce kończy się nam lokata na niezłą sumkę. Zastanawiamy się nad zakupem nieruchomości (np mieszkania pod wynajem) - tylko czy to dobry pomysł. Nie wiem czy warto się w to bawić?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.