PanJoker

Komputer Bravo 300-problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PanJoker    4

Koledzy potrzebuję pilnie pomocy z komputerem Bravo 300 to jest starszy typ komputera. I potrzebuję pomocy w zmianie szerokości belki, ponieważ kupiłem opryskiwacz z belką 18 metrową a skróciłem ją na 15 metrów. I teraz moje pytanie brzmi jaka jest konfiguracja przycisków żeby dostać się do zmiany tej belki. W komputerach brawo 180 i 300s jest to dość proste i jasno opisane że wchodzi się do menu zaawansowanego. A w przypadku Brawo 300 jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

Witam KOlego gdy bedziesz wlaczal komputer przytrzymaj dwa przyciski strzalka w gore i w dol caly czas je trzymaj mocno potem wcisnij ESC , jak sie zaswieci komputer pusc ESC ale trzymaj dwa przyciski naraz strzalka w gore i w dol wtedy pojawi ci sie szerokosc sekcji (belki) dalej juz sobie poradzisz jak nie to pisz dokladnie niepamietam bo mam tego kompa od 2 tygodni musialbym zobaczyc ale tam pisze szerokosc sekcji klikasz i redukujesz sobie szerokosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ma ktoś z was może instrukcje w pdf lub mógłby mi zeskanowac do komputera brawo 300 jest mi bardzo potrzebna a w necie nie moge znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Witam panowie mam problem z komputerem bravo 300s  nie reguluje w ogóle cisnenia na automacie tez nie mam ustawione 250 a on pryska inaczej na recznym tez nie idzie ustawić cisnienia podczas pryskania dopiero jak sie zatrzymam i przyciskiem od zmiany cisnienia zrobię to zmienia i jak włączę auto po tym zabiegu zmienia sie wydatkowanie jak jade równo niekiedy idzie trafić że pryska 250 ale jak jade wolniej bo nie idzie ujechać to i tak nie zmienia dawki tylko pryska za dużo był serwisant z lemkena myślał ze ten regulator cisnienia ale założył nowy i nie chodzi tylko tak się przycinał jak stary okazał się ze napięcie zamiast 12 jest 6- 6,5 była mowa ze aku może słaby ale podłączył do samochodu i to samo stwierdził że cały sterownik do wymiany z tyłu co przekazuje obraz do komputera bo tam wychodzi za małe napięcie na ten regulator ale wydaje mi się ze to nie to bo sprawdzał to elektryk i stwierdził ze to jest dobre  gdzie może być przyczyna ???? może macie kogoś kto naprawia takie awarie ?? jeste m z woj. łódzkiego powita Wieruszów  koledzy z góry dziękuje za pomoc bo praca w tej chwili tym opryskiwaczem mało przyjemna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

Po pierwsze spróbuj używać znaków interpunkcyjnych... Ciężko było zrozumieć Twój post.

A w sprawie komputera to przyczyn może być kilka, spróbuj skontaktować się z serwisem Krukowiaka:

- Damian 603 791 727

- Mariusz 603 791 011

Powinni pomóc rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalka    7

Obstawiam główną wiązkę kabli do wymiany 99% (ta gruba z pinami, cała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Koledzy 300s pokazuje na kompie ciśnienie około 150 bar na auto i ręcznym jak jadę ale na postoju ręcznym ustawieniu pokazuje dobrze polo 5 bar dlaczego tak się dzieje z tym ciśnieniem pryska dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin081    0

Mógłby ktoś pomóc jak ustawić tą szerokość lanc w bravo 300, mam przetłumaczoną instrukcję ale mimo to nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienek_ch    0
Napisano (edytowany)
Dnia 8.04.2020 o 12:20, Marcin081 napisał:

Mógłby ktoś pomóc jak ustawić tą szerokość lanc w bravo 300, mam przetłumaczoną instrukcję ale mimo to nie wiem jak.

mam do ciebie prośbe czy mógłbyś przesłać mi instrukcje Bravo 300 po polsku ? mam duże problemy bardzo proszę na priv gienek_ch@o2.pl

 

 

 

 

Edytowano przez gienek_ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nathir    0

Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o tym komputerze (produkowany do 2008 zdaje się).

Mam taki okaz z jednostką RCU (więc nie mam tego dużego grubego kabla na dole komputerka, ale za to dodatkową skrzyneczkę na opryskiwaczu).

Mój problem jak na razie z tym jest taki, że po podaniu zasilania bravo wykonuje test wyświetlacza, piknie (sygnał dźwiękowy) i później wyświetla już oFF, nie reagując na przyciski, przytrzymanie przycisku, ani trzymanie jakiejkolwiek kombinacji przycisków jaka przyszła mi do głowy podczas włączania.

Nigdy nie znalazłem instrukcji do bravo 300 z RCU. Jest jakaś do bravo 300 bez RCU albo do 300S z RCU, ale niestety mi to nie pomaga.

Może ktoś ma bravo 300 i mógłby coś podpowiedzieć?

Z góry dzięki

 

@edit

Przesłali instrukcje do starego 300 bez S i odpowiedzieli, że oFF oznacza brak komunikacji między wyświetlaczem a rcu.

Okazuje się, że prawdopodobnie mam różne wersje softu na rcu i wyświetlaczu (niestety kupowane chaotycznie używane, miało działać, a wyszło jak zawsze :) ).

Załączam więc instrukcje z arag.

240959273_898039364140633_3369365412918716165_n.jpg

D30008_GB-m01.pdf D20033_GB-m03.pdf D20066_GB-m00.pdf D20134_GB-m00.pdf

Edytowano przez Nathir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmucony    0

Witam. Posiadam częsci do bravo 300 razem ze skipperem i wiązkami. Wiązki do opryskiwacza goliat 4000 na 7 sekcji. 

Mam też nową wiązkę na 5 sekcji do krukowiaka z prostokątną wtyczką. 

Foto w załączeniu 

Email snake_mgs@o2.pl 

Tel. 793728283

20210921_150535.jpg

20210921_150551.jpg

20210921_150541.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj