Skocz do zawartości
pawelc355

Zakwaszacze wody dla trzody

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Trzoda chlewna: ważna rola zakwaszaczy

pawelc355    0

Witam;

Czym zakwaszacie wodę dla prosiąt i loch? Ja słyszałem ze jednym ze sposobów jest dodawanie octu do wody. Czy to jest dobry sposób? 

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    167

o kwasie mlekowy to prawda są preparaty na bazie kwasu mlekowego o kwasie z ogórków i kapusty to zartowalem

szczypka    58

jeśli kwas mlekowy to tylko ten droższy wysokoczyszczony ten słabiej czyszczony zostawia osad i po jakimś czasie cała instalacja do czyszczenia 

Kwas mlekowy w czystej postaci to najlepsza opcja jeżeli chcesz szybko i skutecznie zakwasić wodę,zresztą możesz zapytać weterynarza. O kwasie mrówkowym natomiast nigdy nie słyszałem.

Agronim    1

Nazwa pochodzi od tego iż kwas ten wydzielono z substancji produkowanej przez mrówki i służącą do obrony tudzież ataku. To zakwaszanie wody to jak rozumiem zamiast zakwaszania paszy? 

syberol    5

kwas mlekowy wysokooczyszczony (ten przezroczysty) lub probiotyk w płynie, dodatkowo poprawi przyswajanie wartości odżywczych z pasz co przekłada się na przyrosty

SanPip    0

Ten sposób tylko dla krów, ponieważ przy użyciu tej metody w bliźnie krowy przygnębiają patogenne bakterie. W dla świń zastosujecie specjalne bakterie rodzaju bacillus. Jeśli jest potrzebna informacja będę wesoły pomóc piszcie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się