Skocz do zawartości
wisera

I Zlot Starych Ciągników na Mazowszu

Polecane posty

wisera    450

Uwaga! Achtung! Wnimanie!

Dnia 3 Lipca 2016 roku, w miejscowości Wola Rasztowska (w powiecie wołomińskim,okolice Warszawy) odbędzie się "I Zlot Starych Ciągników na Mazowszu".  Gorąco zapraszam wszystkich do uczestnictwa :) .  Jeśli ktoś chce przyjechać ze swoim traktorem to proszę o przysłanie wiadomości na PW facebook-owej strony (link do strony obok)!

https://www.facebook.com/I-Zlot-Starych-Ci%C4%85gnik%C3%B3w-na-Mazowszu-1067008416653436/

Proponowane konkursy to:

-"Tractor pulling"

-"Precyzyjny traktorzysta"

-"Wyścigi na czas"

-"Traktorowy Mister"

Wiadomość z agroFakt.pl

wisera    450

@wojtal24 -serdecznie zapraszam ;)
@Tomasz78 -u mnie na Mazowszu w okolicy to będzie pierwszy tego typu zlot ;) i z tego się wzięła nazwa ;)

Tomasz78    375

To fajnie ,takie zloty powinny byc w różnych  regionach kraju ,te nasze przyciagaja ,tłumy ,a wiadomo nie kazdy z daleka może przyjechac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GeS1u
      Chcę kupić traktor do 100 koni mechanicznych , najlepiej URSUS.
      Używany lub Nowy.
      Dajcie jakiś dobry model.
      Pozdrawiam!

• Przez AKB
      Witam,
      posiadam traktor Landini 8880, kupiłem go zaledwie kilka dni temu i zauważyłem, że nie ma w nim sprężarki pneumatycznej. Czy ktoś wie jak ją zamontować i jaka ewentualnie by pasowała? Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi, tutaj badz na maila andrzejbanach@op.pl Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Jestem właśnie w 3 gimnazjum i około za 2-3 tyg. będe musiał złoźyć wstępne plany gdzie chce dalej kontynuować moją edukacje. Chciałem iść do Szkoły Rolniczej na profil Technik Rolnik lecz dojazd jest niedobry a klasy z powodu braku chętnych nie tworzą od paru lat i z tego powodu niestety ale ona odpada Dlatego też zastanawiam się nad innymi zawodami w innej szkole. Moje pytanie do Was to co byście proponowali. Technik Mechanik, Technik Mechatronik czy Technik Pojazdów Samochodowych(co raczej odpada). Na ten wybór patrze pod kątem co sie bardziej przyda po prostu w rolnictwie i naprawie maszyn rolniczyczych. Myślę że pomożecie
    • Przez agroleon
      Witam czy jest tu ktoś co może powiedzieć coś w temacie traktora STEYR 9190. Chciałbym wiedzieć jakie są wady zalety i co użytkownicy tych oto traktorów mogą na ich temat powiedzieć jakie to są traktory jaką robote robią czy są godne uwagi ewentualnego zakupu ? Chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?