abuk14

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

Polecane posty

Uziu92    7971

lato, upał, klapki, chwila nieuwagi, pospiech  i o talerz w talerzówce zerwałem sobie cały paznokieć u nogi na duzym palcu, wiec uwazajcie latem, ewentualnie obuwie ochronne lub zakryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adatur93    0

W ostatnim roku było głośno o dziewczynce, której maszyna rolnicza zerwała skórę z głowy, ale nie pamiętam gdzie to było. Nie wiem co z nią dalej, ktoś z Was śledził jej losy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można się pośmiać , bo nic się nie stało . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz355    1

Mojego dobrego sąsiada zbił piorun jak układał snopki na przyczepie, nawet nie padało wtedy, szeroko było opisywane w prasie lokalnej to zdarzenie. W dzieciństwie był też taki przypadek, że dzieci dwójka wpadły do gnojownika śmierć na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reactjs    0

jest ktoś może tutaj z okolic Lipna, woj. kujawsko-pomorskie? może ktoś słyszał że na tym terenie uległa zniszczeniu nowa sieczkarnia ... słyszałem już takie doniesienia od kilku osób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kolego na sąsiednim forum było o tym pisane, okrążyło to cały kraj., tylko każdy słyszał inną lokalizację.

To tak jak ufo każdy słyszał ale nikt nie widział.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Rozerwali traktorami, przełamali dźwigiem... Robi się legenda jak z czarną wołgą bez klamek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ponoć na 2 C360 i jedną trzydziestką szarpali. Ale trzydziestka była M-ka i to ona tak dała czadu że ciągnęli do tyłu a kemper z walcami został w polu.

Później ponoć w miejsce walców dospawali podnośnik od ursusa ciężkiej serii i siodełko obrócili. Powstał ciągnik clas jaguar, ale pompa olejowa nie wyrabiała i szwagier właściciela się z tego powodu powiesił. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiEllwaro    12

Chlopcy nie palcie tego shittu no chyba ze chodzilo o tako mala stara sieczkarnie co koniom scieczke rzneli ale ona stacjonarna y¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A teraz poważnie. U nas w wiosce wczoraj chłopa wyciąg od gnoju złapał i wciągnął. Straż pożarna uwalniała rannego i helikopter zabrał. Mam nadzieję że będzie z tego więcej strachu niż to warte i skończy się szczęśliwie :(

 

EDIT:

Zetorki12 masz rację. Coś pokręciłem ze słownictwem. Już poprawione. Dzięki za wychwycenie błędu.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czym ujdzie ? Pewnie chciałeś napisać że fuksem , z nie fiaskiem B|.

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, zetorki12 napisał:

Czym ujdzie ?

Tak, coś takiego właśnie miałem na myśli. Mała pomyłka się wkradła, ciężki dzień 3 wpadki kombajnu w kukurydzy, człowiek zmęczony, głowa rozkojarzona i takie głupoty mogą się trafić w pisowni wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodenode    0

historia o rozerwanym kombajnie która przez ostatnie kilka miesięcy odbiła się szerokim echem na polskiej wsi była już znana w 2011 roku

Untitled.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Foto to zwykła "symulacja", a w Kamionce jest bardzo mocny gospodarz, kilka nowych Fendtów, Jaguar, Tucano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj