abuk14

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

Polecane posty

wojt    74

mnie tez jak sie widła do palca u nogi wbiła to krew nie leciała, a dziura była mało co na wylot szerokość może z 3mm. A ten filmik to chyba rzeczywiście podstawione, ciekawe kto przy cięciu ani razu ręką nieruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
mnie tez jak sie widła do palca u nogi wbiła to krew nie leciała, a dziura była mało co na wylot szerokość może z 3mm. A ten filmik to chyba rzeczywiście podstawione, ciekawe kto przy cięciu ani razu ręką nieruszy

Ojciec miał 2 wypadki na roli i nigdy krew za bardzo nie leciała, dopiero po 10 - 15 min a miał obrażenia twarzy rozcięty policzek a 2gim razem obrażenia rozcięcie na kośći policzkowej i plecach, jeśli nie jest przecięta jkaś tętnica to nie ma krwi a jęśli tętnica no... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
niedzielny majserkowicz

http://www.maxior.pl/film/85326/Makabryczn...dek_w_telewizji

 

 

///tylko się nie przestraszyć.

eeeee slaby operator -mojemu ojcu jak palca złapało to dokończył ciąć i dopiero przyszedł do domu ;)

no wtedy to nie bylo śmieszne :) -naszczescie obyło sie bez lekarza ale tata teraz żałuje ze nie był na szyciu -porostu ten palec rwie go na zmianę pogody


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Nie no faktycznie pic na wodę fotomontaż

 

Fotomontaż nie fotomontaż- skóra cierpnie na plecach ;) . Codziennie takich rzeczy się nie widuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Fotomontaż nie fotomontaż- skóra cierpnie na plecach ;) . Codziennie takich rzeczy się nie widuje...

Ja niestety raz widziałem. Zebrało mi się na wymioty i o mało co nie zemdlałem, kiedy dziadek wrzeszczał po podwórku, a na krajzedze lezał kawałek palca. Jeszcze innym razem, gdy budowałem garaz dziadek, jak to dziadek, zaczał łazić po rusztowaniu i gdy opowiadałem mu o tym co jeszcze będę robił on dał kroka na koniec deski, a ja w porę zauważyłem i w ostatniej chwili postawiłem tam nogę. Działo się to na wysokości około 4 metrow, więc nie wyglądałoby to ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1

oczywiście że ten palec był przyklejony popatrzcie na końcu jak go zrywa z deski i na desce są jakby pozostałości kleju


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
oczywiście że ten palec był przyklejony popatrzcie na końcu jak go zrywa z deski i na desce są jakby pozostałości kleju

Właśnie, jakim cudem leżał by na desce odrzuciło by palca daleko a nawet spadł by ze stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

mój wujek jakieś 20 lat temu ( nie było mnie wtedy na świecie) wymieniał olej w fiacie 125 w ziemiance (czy jakoś tak , taki dół w ziemi ) i fiat stał na lewarku a wujek był w tym dole i lewarek się przewrócił a fiat spadła na mojego wujka , złamało mu kręgosłup i został inwalidą , lekarze dawali mu najwyżej 1 rok życia ,a wujek żyje do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
opis wypadku dla ubezpieczyciela

 

http://pl.youtube.com/watch?v=ak0aXL8L8js

z tym to też cuda wychodzą, ojciec jak miał wypadek to zamiast rozrzutnik to lekarz wpisał śrutownik potem wyjaśnienie trzeba było pisać,

 

Lekarz który zszywał ojca opowiadał że jak weszły sieczkarnie do kombajnów, koleś chciał zobaczyć czy wygania ziarno kombajn podał papierosa sąsiadowi nadstawił ręce i poleciał za kombajnem z włączoną sieczkarnią efekt taki że przerżnięte obie dłonie na paski wzdłuż po nadgarstki ale pozszywali i chyba nawet obie dłonie udało sie uratować

Edytowano przez andrzej2110
lit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1
Właśnie, jakim cudem leżał by na desce odrzuciło by palca daleko a nawet spadł by ze stołu

 

 

a tak wogule to ten gościu chyba nie był by taki głupi żeby trzymać w takim miejscu palec by zauważył


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtasek    0

Raz jak miałem 15 lat, a moi bracia po 12 i 9 lat to pomagaliśmy tacie w zbiorze siana z pola, ja z tatą wrzucałem snopki na przyczepe a mój 12 letni brat układał je i kiedy już przyczepa była cała załadowana to mój brat próbował zejść i poleciał z 4 metrów na ziemię, wtedy złamał sobie rękę i miał coś z w żebrami. To było rok temu kiedy to podczas siewu jęczmienia jarego mój najmłodszy brat stał na siewniku i rozsypywał zboże do lejków a był w rękawiczkach to mu wciągło rękę i zgniotło ale teraz ta ręka jest sprawna ale czasami go boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zboże w siewniku przegarnia sie na postoju !!!!! ja zawsze tak robie. Z reszto w dwóch miejscach na raz nie będę ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzTyWnY    0
Ostatnio czytałem w gazecie o gościu co ma 60hektarowe gospodarstwo . Prasował siano któryś tam już dzień i ostatniego dnie już mu robota wcale nie szła co chwile coś tam sie to zatykało i takie tam ale dochodził do końca roboty i chciał popchnąć siano no i prasa wciągeneła obie ręce urwało mu je tuz za ramieniem (przeżył bo oparzenia zacisnęły mu naczynia krwionośne). Teraz śni mu się tylko jak schyla sie po klucz i coś robi i sie nagle budzi (zgroza)

 

Tam wcześniej o nim pisaliście ale nie zauważyłem on jest z moich okolic.

Nie wiem czy o tym samym mówie ale przed chwilą było o tym w magazynie ekspresu reporterów na dwójce moze ktos ogladał bo mnie az ciarki przechodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
Nie wiem czy o tym samym mówie ale przed chwilą było o tym w magazynie ekspresu reporterów na dwójce moze ktos ogladał bo mnie az ciarki przechodziły

 

oglądałem 5 godzin z rekami w zwijce az zaczeła sie palić. moral z tego taki ze jak chcesz gdziaś włozyc łapy to zgaś ciągnik albo kombajn


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek665dt    0

tez oglądałem dziś ten program... uhh wspołczuje temu Mateuszowi bo tak miał na imie i jednocześnie podziwiam go za zapał do pracy! i ze sie nie poddaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
tez oglądałem dziś ten program... uhh wspołczuje temu Mateuszowi bo tak miał na imie i jednocześnie podziwiam go za zapał do pracy! i ze sie nie poddaje!

 

 

popieram


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

daj linka


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja obejrzałem wczoraj.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj