Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mareczek21
      Witam forum. Mam takie pytanie czy opłaci się przejąć gospodarstwo rolne z 7 ha ale to 1 A 2 klasa ziemi. Maszyny bym miał . Bym się trudnił tylko zbożem jak coś. Bo najszybciej uprawic   Dzięki za zbędne komentarze.
    • Przez wspomnienie55
      Witam 
      Poszukuję firmy z Gdańska prowadzącej działalność księgową. Moglibyście coś polecić? Z góry dzięki.
    • Przez Piters182
      Witam. W jakich cenach od was skupują olej przepracowany ??
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez koziol09
      Witam serdecznie interesuje mnie jonizator do wody.Cos jak tu https://natura-zdrowie.pl Chodzi mi o wytwarzanie w domu zdowszej wody alkaicznej.Polecacie coś?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.