lewel0905

Czym wspomóc żyto ozime?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lewel0905    0

Witam kolegów.Mam taki problem z żytem ozimym,mianowicie żółknie i jest dość blade.Dodam że nawóz już posiałem ok 200 kg Saletrzaku  na hektar.Myśle żeby wspomóc to dolistnie Makroplonem Z.Moje pytanie czy to coś da i czym jest to spowodowane?Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewel0905    0

Nie dawalem fungicyd.Jesli chodzi o to czy jest mokro to wlasnie nie.Bylem dzisiaj na polu i troszke sie zazielenilo.Sadze ze jak dam jeszcze jedna dawke nawozu Saletry i pozniej odzywka to powinno cos pomoc.


Mam te pytanie odnosnie odzywek.co sadzicie o Makroplonie Z?Czy warte jest to zachodu czy nie?Jesli nie to prosze o polecenie jakis innych specyfików?  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo188    23

Ja w tym roku pierwszy raz wypróbuję kristalon zielony + krista MgS zobaczymy jaki bedzie efekt :D

 

ja tez musze siac 2 dawke azotu tylko ze mokro teraz i nie daje wjechać :/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RubenDesiewicz
      Witam, posiadam trochę borówki amerykańskiej posadzonej jesienią ubiegłego roku i wszystko było ok. Teraz zaczęły się problemy.. Na 3 krzewach liście zrobiły się żółte i zaczynają opadać. Wcześniej już 2 krzewy mi tak padły, ale myślałem, że na dwóch krzewach się skończy.
      Do tego na niektórych krzewach na liściach mam takie plamki, brązowe można powiedzieć - czy mogli byście przeanalizować zdjęcia w załączniku i doradzić coś w tej sprawie, co robić, może jakieś środki? 
       
      Z góry dzięki za każdą aktywność i pomoc.




    • Przez Hubert_02
      Od momentu pączkowania, liście na jednym gatunku chryzantem zaczęły żółknąć. Czym można to zwalczyć? Proszę o szybką pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj