Skocz do zawartości
News
Hubertuslb

Opryskiwacz RAU instrukcja obsługi Quantotronik ts II

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hubertuslb    0

Problem brak instrukcji do sterownika Quantotronik ts II , czy ktoś posiada, wie jak ustawić ciśnienie na kazdą sekcje, zmienić ilość dysz na danej sekcji. Ogólnie przydała by się instrukcja jak by ktoś tak ową posiadał. 

Z góry dziękuje i pozdrawiam. @ hubertuslbn@wp.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez pafeu
      Opryskiwacz biardzki 1500l
      Wszystko działało w porządku, lecz gdy pojechałem pryskać włączyłem opryskiwacz i manometr lekko się podnosi na wysokich obrotach.  Filtry były sprawdzane i są czyste. Olej w pompie też jest. 
    • Przez kar0711
      Witam. Mam problem z rozdzielaczem ARAG 5 sek. w opryskiwaczy Krukowiak 1500l.
      Nie mogę zwiększyć ilości podawanej wody na dysze ID 120-03 max jaką mogę ustawić to 1,3l. Czy ustawie 4 czy 5 bar to niema znaczenia.

A ma ktoś instrukcję regulacji ww. zaworu. Dziękuję z góry.

• Przez PiotrekRolPL
      Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zakupem opryskiwacza ciąganego 1200 litrów. Przeglądałem kilka  możliwości i zastanawiam się nad firmą agrofart, promar i biardzki, brandi. Co myślicie o tych  firmach. Jakie macie opinie? Proszę o pomoc.
    • Przez klocek1231
      Witam.  Szukam dla siebie opryskiwacza na 20ha. Interesuje mnie tak jak w temacie brandi, Promar lub Biardzki.  Pojemność 1200 litrow przyczepiany,  szerokość 12m. Co powiecie na temat tych maszyn?  żadne bardziej markowe niestety nie wchodzą w grę z uwagi na ograniczone środki finansowe. Proszę o pomoc w wyborze i opinie 
      Pozdrawiam