Skocz do zawartości
News
Hubertuslb

Opryskiwacz RAU instrukcja obsługi Quantotronik ts II

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hubertuslb    0

Problem brak instrukcji do sterownika Quantotronik ts II , czy ktoś posiada, wie jak ustawić ciśnienie na kazdą sekcje, zmienić ilość dysz na danej sekcji. Ogólnie przydała by się instrukcja jak by ktoś tak ową posiadał. 

Z góry dziękuje i pozdrawiam. @ hubertuslbn@wp.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez abs100
      Witam mógł by mi ktoś pomóc w ustawieniu komputera bo nie ma cisnienia i jest rozregulowany? opryskiwacz to berthoud a komputer d.p tronic. Jest małe ciśnienie, i ogólnie ustawić dawkę itd. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez AgroKrakus
      Witam, stoję przed zakupem nowego opryskiwacz w grę wchodzi horsch Leeb AX 3800l i Agrio Napa 3800l
      Leeb 4ax
      systemekoproficlean, dyszel kierujący, Błotnik oświetlenie, opony 480/80-42, belka 24m 7 sekcji, boom control eko, dysze, termina 800, joystick, hamulce, gps, licencje TC TL SC, napełnianie zewnętrzne, waż z myjka, oswietlenie NL, wskaznik napełnienia, homologacja
      Roznica pomiędzy Agrio: Napa ma 12 sekcji, amortyzowana oś, brak dysza skretnego, tank control na zewnątrz opryskiwacza w horsch pokazuje na monitorze, możliwość redukcji belki na 18m przy węższych polach
      Ceny opryskiwacz mocno zbliżone ok 230tys netto gdyby dobrać skrętna os(5tys euro) do Agrio to wyszło by sporo drożej, co myślicie jaki wybrać? Chyba za jakieś inne propozycje 

• Przez asienkarolniczka
      Witam, czy ktoś posiada najnowszy numer TOP AGRAR ? Interesuje mnie temat o konserwacji opryskiwacza na zimę a z tego co wiem w tym numerze jest zamieszczony taki artykuł. Czy byłby ktoś tak miły i skserowałby mi interesujący mnie temat? :-)
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam!
      Potrzebuje dokladnej instrukcji obsługi komputera sterujacego dawkowanie cieczy opryskiwacza LH 4000, jak go kalibrowac jakie ma tam funkcje a tez czy da sie zmienic jezyk na polski? Ja mam go w jezyku francuskim i w ogole nie moge sie polapac o co chodzi... Jedynie znalazlem cos takiego:
      http://www.teejet.co...2_cat50a-pl.pdf

STR. 22
      Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje !
      Pozdrawiam.
    • Przez seba07101
      Witam co sądzicie o opryskiwaczu TOLMET jest to nowość na rynku 2018.Zaciekawił mnie dlatego ze jest rama ocynkowana i nie jest az tak drogi jak inne. Moze ktoś napisać kilka słów na jego temat jak się sprawuje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.