RENOJACEK

Cielaki z firmy BATOR

Polecane posty

RENOJACEK    8

Chce kupić cielaki z firmy Bator ze Skulska k. Konina.Czy ktoś z Was kupował tam?

Czekam na opinie.Firma duża a opini bardzo mało na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasa45    0

Ja mam mieszane wrażenia po tej firmie, mi cielaki udawało cię kupić zdrowe więc to na plus :)  ale słyszałem też że zdychają.

Ja kupowałem na koniec dnia jak po całym dniu zbierania jechały na bazę zjeżdżał do mnie z autostrady i wybierałem z 30 na samochodzie najładniejsze jak ktoś chce kupić z 5 to kupi ładny towar ale jak z 30 wybrać z 20 to trzeba się liczyć z gorszymi sztukami ;[  . Jak dzwoniłem do firmy i  składałem zamówienie  z 30 sztuk mięsnych to tak tak mamy piękne sztuki  będzie pan zadowolony a na miejsce przyjeżdża to mieszańce i muszę powiedzieć że liche sztuki jak się zamawiało mięsne :blink: .

Jakbym miał komuś doradzić i właściciel by się zgodził to najlepsze rozwiązanie jest takie że jak nazbiera cały samochód na konie dnia i wraca do firmy to żeby po drodze zjechał i kupić te cielaki, mamy wybór z 30 sztuk i cielaki nie czekały na sprzedaż u niego w oborze i to jest bardzo ważne bo tam najczęściej łapią najwięcej wirusów. Jak do tej pory przez 2 lata kupiłem od niego 100 sztuk i padły 2 wiec to jest nic. Ogólnie to na czyimś miejscu rozważył bym możliwość zakupu powinniście być zadowoleni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerski    9

pierwszy wybierze 5 największych to potem ktoą następny jak wybiera to znów wybiera te pozostałe największe i tez zadowolony ze wybrał największe. Kociaki potem sprzedadzą za grosze i interes się kreci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasa45    0

Pozostałe cielaki jadą na bazę gdzie puźnjej są dalej sprzedawane. Cena byczka jest ustalana na miejscu u rolnika. Telefoniczne ustala się że są w przedziale tym i tym a na miejscu jes tak jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Byłem kiedyś u nich bo mam 30 kilometrów, na bazie towar lipny, same szczury i chcieli po 1200 złotych. Właściciele nie grzeszą uprzejmością sa zarozumiali i cwaniakują. Potrzebowałem dokupić 4 sztuki a miał 6 słabych to powiedział ze ktoś jak kupuje 4 to nie klient dla niego, kuzyn pojechał innym razem chciał 6 ale były słabe i drogie, nie wziął to na odjazd usłyszał żeby wiecej nie przyjeżdżał bo kiepski klient z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

Bator zajmuję się odchowem cieląt od małego czy na czym polega ich działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj