Skocz do zawartości
RENOJACEK

Cielaki z firmy BATOR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RENOJACEK    2

Chce kupić cielaki z firmy Bator ze Skulska k. Konina.Czy ktoś z Was kupował tam?

Czekam na opinie.Firma duża a opini bardzo mało na forum.

prasa45    0

Ja mam mieszane wrażenia po tej firmie, mi cielaki udawało cię kupić zdrowe więc to na plus :)  ale słyszałem też że zdychają.

Ja kupowałem na koniec dnia jak po całym dniu zbierania jechały na bazę zjeżdżał do mnie z autostrady i wybierałem z 30 na samochodzie najładniejsze jak ktoś chce kupić z 5 to kupi ładny towar ale jak z 30 wybrać z 20 to trzeba się liczyć z gorszymi sztukami ;[  . Jak dzwoniłem do firmy i  składałem zamówienie  z 30 sztuk mięsnych to tak tak mamy piękne sztuki  będzie pan zadowolony a na miejsce przyjeżdża to mieszańce i muszę powiedzieć że liche sztuki jak się zamawiało mięsne :blink: .

Jakbym miał komuś doradzić i właściciel by się zgodził to najlepsze rozwiązanie jest takie że jak nazbiera cały samochód na konie dnia i wraca do firmy to żeby po drodze zjechał i kupić te cielaki, mamy wybór z 30 sztuk i cielaki nie czekały na sprzedaż u niego w oborze i to jest bardzo ważne bo tam najczęściej łapią najwięcej wirusów. Jak do tej pory przez 2 lata kupiłem od niego 100 sztuk i padły 2 wiec to jest nic. Ogólnie to na czyimś miejscu rozważył bym możliwość zakupu powinniście być zadowoleni. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Farmerski    9

pierwszy wybierze 5 największych to potem ktoą następny jak wybiera to znów wybiera te pozostałe największe i tez zadowolony ze wybrał największe. Kociaki potem sprzedadzą za grosze i interes się kreci :D

prasa45    0

Pozostałe cielaki jadą na bazę gdzie puźnjej są dalej sprzedawane. Cena byczka jest ustalana na miejscu u rolnika. Telefoniczne ustala się że są w przedziale tym i tym a na miejscu jes tak jak napisałem.

przemek28_28    74

Byłem kiedyś u nich bo mam 30 kilometrów, na bazie towar lipny, same szczury i chcieli po 1200 złotych. Właściciele nie grzeszą uprzejmością sa zarozumiali i cwaniakują. Potrzebowałem dokupić 4 sztuki a miał 6 słabych to powiedział ze ktoś jak kupuje 4 to nie klient dla niego, kuzyn pojechał innym razem chciał 6 ale były słabe i drogie, nie wziął to na odjazd usłyszał żeby wiecej nie przyjeżdżał bo kiepski klient z niego.

same110    66

Bator zajmuję się odchowem cieląt od małego czy na czym polega ich działalność.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez przemek111447
      mam pare sztuk bydła na dzien dzisiejszy gdyz poprostu nie mam miejsca na rozbudowe obory i nie opłaca mi sie siac qq dla 8 sztuk opasów.Chciałbym zapytac czy qq ma duzy wpływ na opas bydła?Moje dostaja kiszonke z trawy,srut z zyta i owsa i siano i słome.Mało ktory przekracza wage 700kg w 22msc.Mam teraz takie ktore maja po roku i maja po 300kg a widze co u niektirych uzytkowników piekne okazy a u mnie lipa. Koncentrat to sie racej nie opłaca im pchac gdyz rozmawiajac z niektorymi wiem ze maja piekne opasy ktore koncentratu nie widziły na oczy.DOradzcie mi cos.Mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci rozbuduje obore.Areal jaki posiadam spokojnie pozwoli na utrzymanie 30 sztuk opasów.
    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie, proszę o odpowiedzi :rolleyes: Zamierzałbym trzymać byki tak do 500kg-1 rok.

P.S.
      U mnie kiszonki nie wchodzą w grę.
    • Przez janbaa12
      Witam czy wie ktoś czy byczek mógł zapłodnić krowe?
    • Przez ALEWYRE16
      Witam posiadam byka 100%lm roczny 350 kg 5 dni temu zobaczyłem że nie wstaje i ma problem z chodzeniem a jak już wstał to cały sie trząsł i układa nogi w pozycji jak by się klad po za tym pije je nos ma wilgotny jednakże chudnie i po dostaniu antybiotyku zaleconego przez weterynarza jest odrobinę lepiej ale nadal chudnie i ledowe chodzi zauważyłem czerwone wybroczyny na rogach byk jest odrobaczony  prowadzimy chów ekstensywny   czy ktoś wie co to jest i jak to leczyć z góry bardzo dziękuję i byk nie może stać prosto i nogi są podkulony

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.