Skocz do zawartości
DanielB

wspomaganie zetor 5011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DanielB    19

Witam.W zetorze mam wspomaganie na serwomechanizm, i mam takie pytanie czy jest tam filtr oleju?

Dewro    16

W dużym zbiorniku jest tylko magnes w korku wlewu oleju. Filtr jest tylko w mniejszym okrągłym zbiorniku.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dewro    16

Trochę źle to napisałem. Okrągły zbiornik występuje w późniejszych modelach Zetorów. U ciebie jest raczej ten większy prostokątny,

jacus    100

moze ktos doradzi jak to zrobic-bo ja leze i kwicze ze smiechu, moze ktos blisko mieszka i pomoze mu w tak skomplikowana i wymagajaca profesjonalnej wiedzy czynnosci-cos od rana mam dobry humor :D  :D  :D .

mialem taki przypadek ze zetor z 91 roku mial w 2014 roku oryginalny filtr oleju hydraulicznego,z napisem made in czechoslovakia

dawno masz ten ciagnik-jak od wczoraj to odkrec zbiornik z olejem -popatrz gdzie ida przewody od silownika i tam bedzie sie znajdowal,z przodu przed chlodnica go znajdziesz, sposc olej, wyciag stary filter, wloz nowy ,zalej NOWYM olejem i tyle.

jak masz go dluzej to nie zadawaj takich pytan...

pawelus    0

Witam . Mam probelm zw Wspomaganie w zetorze 7211  . Ma duży luz na układzie kierowniczym a dokładniej na tym siłowniku od wspomagania .  W załączniku zdjęcie wspomagania . 

post-167495-0-79791400-1460444893_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz_320
      Witam. Panowie potrzebuje pomocy ostatnio zauważylem ze mam rozlecianą kolumne, spróbowałem dokręcić i nalać oleju i olej sie wylał z lewej strony tam gdzie jest cały mechanizm co skręca i teraz czy da sie jakos uszczelnić? Trzeba kabine podnosić. Bardzo prosze o pomoc i z góry dziekuje.
    • Przez aldanio
      Witam. Mam pytanie odnosnie wspomagania w moim zetorze niedawno go kupilem i nie wiem jak powino byc. Jak jade to wspomaganie dziala elegancko a jak sie zatrzymam to na miejcu nie moge skrecic mi sie wydaje ze tak nie powinno byc. co jest tego przyczna?? z góry dzieki.
    • Przez MUMINEK2000
      Koledzy postanowiłem przerobić wspomaganie przy zetorze z mocowaniem orbitrola nie ma problemu ale nie wiem jaki ma być orbitrol, jaki jest orginalnie bo musi być zgrane z pompą.Najwarzniejsze jak umocować siłownik, wiem że niektóre miały orginalnie ale jak żeby to wszystko wytrzymało. Może ktoś takiego ma to prześle mi zdjęcie będę wdzięczny, niechce odwalić lipy.
    • Przez tomasz880101
      Witam wszystkich z Agro Foto mam taki problem, a mianowicie kupiłem niedawno zetora 5211 w stanie całkiem dobrym lecz ma jedną wadę, a dokładnie ma spore luzy w układzie kierowniczym. Pomyślałem sobie, puki nie ma dużo roboty to naprawie tą usterkę zacząłem od razu od kolumny kierowniczej bo nigdzie indziej luzów nie ma odkręciłem górną część kolumny i faktycznie śruba kulowa bo tak to się nazywa- ten cały mechanizm, jest wyrobiony. Kupiłem już go nowy ale teraz obawiam się że będę musiał unosić kabinę bo trzeba odkręcić boczne pokrywy kolumny żeby wymontować stare części a wmontować nowe.
      Tu jest moje pytanie do was czy ktoś może już coś takiego robił i czy trzeba faktycznie tą kabinę unosić, bo to się zanosi na kupę roboty zwłaszcza bez profesjonalnego sprzętu.
      Prosiłbym o kolejne czynności jakie powinno się przy tym wykonywać. Z góry dzięki
    • Przez Krystian7745
      Witam posiadam wspomaganie przerobione na orbitrol i zakupiłem amortyzator drgan moje pytanie jak go założyć żeby działał poprawnie ? potrzeba go podłączyc pod jakis zbiorniczek czy oddzielny jakis ? jakim olejem go zalać ? 

http://sklep.mizar.com.pl/images/watermark/wpx_5b21049821db8a4370ccd1183ee85071.jpg