Lucio

jaki wał do agregatur uprawowo-siewnego?

Polecane posty

Lucio    1

witam przymierzam się do kupna agregatu uprawowo-siewnego z agrofaktory i  z siewnikiem Kongsklide ecoline ( 2.5m)
Jaki wał był by najlepszy do agregatu rurowy a możne paker??
tylko chodzi o to aby nie był za ciężki bo bedzie zaczepiany do case jx 90

Edytowano przez Lucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1341

Lepszy już będzie strunowy zamiast tego rurowego. Packer najlepszy o ile ma dużą średnicę. Te mniejsze pchają ziemię na piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koval103    5

chyba miałeś na myśli wał crosskill . Jest to jeden z najlepszych wałów ale i też najdroższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawlik227    14

No też zauważyłem ze ceny agregatów z tym wałem do niskich nie należą <_< ale z drugiej strony co roku się tego nie kupuje wiec można by się było szarpnąć B) i mieć dobry sprzęt na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel407    0

pytanie trochę z innej beczki, zna ktoś może takiego użytkownika OLX jak Andrzej ze Staszowa? Gość oferuje różnego rodzaju wały i cześci do nich. Problem w tym że taki wał u niego kupiłem, gość dostał kasę a jak się okazało ze jest niekompletny to po pierwszym telefonie powiedział ze dośle nie ma problemu ale minely dwa miesiące a on ani nie przysłał ani nie podnosi telefonu, może ktoś o nim słyszał albo wie kto to jest i gdzie mogę go znaleść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj