Skocz do zawartości
Lucio

jaki wał do agregatur uprawowo-siewnego?

Polecane posty

Lucio    1

witam przymierzam się do kupna agregatu uprawowo-siewnego z agrofaktory i  z siewnikiem Kongsklide ecoline ( 2.5m)
Jaki wał był by najlepszy do agregatu rurowy a możne paker??
tylko chodzi o to aby nie był za ciężki bo bedzie zaczepiany do case jx 90

Edytowano przez Lucio

pawelol111    762

Lepszy już będzie strunowy zamiast tego rurowego. Packer najlepszy o ile ma dużą średnicę. Te mniejsze pchają ziemię na piachu.

Wiadomość z agroFakt.pl

koval103    2

chyba miałeś na myśli wał crosskill . Jest to jeden z najlepszych wałów ale i też najdroższych.

paawlik227    10

No też zauważyłem ze ceny agregatów z tym wałem do niskich nie należą <_< ale z drugiej strony co roku się tego nie kupuje wiec można by się było szarpnąć B) i mieć dobry sprzęt na lata :)

Pawel407    0

pytanie trochę z innej beczki, zna ktoś może takiego użytkownika OLX jak Andrzej ze Staszowa? Gość oferuje różnego rodzaju wały i cześci do nich. Problem w tym że taki wał u niego kupiłem, gość dostał kasę a jak się okazało ze jest niekompletny to po pierwszym telefonie powiedział ze dośle nie ma problemu ale minely dwa miesiące a on ani nie przysłał ani nie podnosi telefonu, może ktoś o nim słyszał albo wie kto to jest i gdzie mogę go znaleść?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateo111
      Witam koledzy posiadka ktoś taki agregat rau 4 m hydraulicznie składany jaki jest po nim pole uprawione i czy nic sie nie gnie czy nie pęka pytam sie bo kciał bym taki kupić,

• Przez sebarr
      Czy ktoś użytkuje szeroki na 6-7m agregat przedsiewny??

Stoję przed zakupem agregatu przedsiewnego, w grę wchodzi tylko Bednar i mam do wyboru 5m lub 7m. Myślę, że optymalne było by 6m ale niestety nie ma na tę chwilę tej szerokości w dobrej popokazowej cenie. Chodzi mi o model SWIFTER SO F. 

Myślę, że 5m do za mało dla tego ciągnika ale 7m trochę mnie przeraża i zastanawiam się czy ciągnik nie będzie musiał mieć zakładanych bliźniaków- a to odpada ze względu na odległości od pola do pola.
      Wiem, że wg danych technicznych moc zalecana do 7m to 180-220km więc powinno wystarczyć ale może ktoś ma doświadczenia z takim agregatem to bardzo proszę o opinie.
      Bardzo proszę o opinie osób które mają agregaty o podobnej szerokości a nie dobre rady osób które "dużo czytają forum i wiedzą..."

• Przez audia424
      Witam nieznalazlem nic o tej firmie Gamatechnik jesli ktos mial do czynnienia z ta firma prosze o opinie cena to okolo 8500zl 2.7m 

• Przez AleksanderX
      Mam zamiar kupić agregat talerzowy Strumyk 3m z hydropakiem i pekerem cena zachęcająca bo 12,5 tys brutto plus dodatkowa wał rurowy na kukurydzę ale już dodatkowa dopłata Oglądając w internecie dość fajnie wygląda ale jak się sprawuje w praktyce  Może ktoś kto go posada podzieli się swą opinią
    • Przez adam77tc
      Witam, szukam opinii na temat agregatu talerzowego uprawowo-siewnego z hydropakiem firmy AGRISTAL, jesli ktos posiada to bardzo proszę o opinie.
      http://www.agristal.pl/agregat-uprawowy-talerzowo-siewny.php