Skocz do zawartości
UrsusCzesio

Wladimirec T-25 LEDA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Waldekps2    2

Pamiętem jak go w latach 90-tych widziałem na Polagrze. Bardzo mi sie spodobał, miał fajną kabine z drzwiami na obie strony, sprężarka była zamontowana fabrycznie ale z tego co słyszałem to odbiegał jakością od ruskiego orginału. Czy to prawda to nie wiem. Widziałem w galerii foty takiego sprzęta więc może jego właściciel sie wypowie. Gdzieś miałem prospekt to po świętach przewale strych i może znajde.

Kamyk514    0

Je chyba produkowali do 1996roku i chyba miały jakieś inne skrzynie ale nie wiem czy to prawda

Wiadomość z agroFakt.pl

UrsusCzesio    303

ooooo tu się nie zgodzę bo produkowali je od 1996 lub coś koło tego a najnowszego widziałem z 2003r

Grzesiek23    0

W środku lepiej niż w oryginalnym władku kabina większa 2 drzwi ale jakość materiałów kiepska dużo częstsze naprawy niż w tych starszych wiem bo mam porównanie

kamilo124    0

kolo mnie bała firma ledy i robili wladimirce widzialem nawet te z przednim napędem co maja 30 koni spoko maszyny

UrsusCzesio    303

wiesz ile one może kosztowały. Ale w Polsce raczej z przodkiem nie było tylko je produkowali bo tak jak zawsze co lepsze to za granice

oFsik    30

W mojej wsi jest taki władek i zadziwjająco dobrze się mu trzyma.

silver105    9

wiem o co chodzi koło mojej szkoły jest gościu który tym ivanem nawet do kościoła jeździ taki piękny

dawid12    10
wiesz ile one może kosztowały. Ale w Polsce raczej z przodkiem nie było tylko je produkowali bo tak jak zawsze co lepsze to za granice

Ja widziałem w bielsku podlaski na składnicy 2 władimirce ze wspomaganiem i z przednim napędem:)

Chota    1

fajny bylby taki wladek 4x4,wspomaganie,by sie jeszcze moze turbinke dorobilo :D i jeszcze pompe olejowa od mtz i 4 skiby w polu by ciagal :D

mazenia

UrsusCzesio    303

Czy ja wiem czy marzenie jak by poszukał to by znalazł z przodkiem a turbine dopasować od jakiegoś samochodu marzenie to żeby pociągnął 4 skiby na głęboko bo na podorywke to pociągnął.(powinien) :D

jozekLEDA    0
kolo mnie bała firma ledy i robili wladimirce widzialem nawet te z przednim napędem co maja 30 koni spoko maszyny

a masz jakies foto??

jozekLEDA    0
W środku lepiej niż w oryginalnym władku kabina większa 2 drzwi ale jakość materiałów kiepska dużo częstsze naprawy niż w tych starszych wiem bo mam porównanie

jakie??? masz lede???

jozekLEDA    0
Bo to jest rosyjska strona a Leda jest to polski rusek w polsce robiony

jest polska srona o wladimircu a ledy tam niema może znacie jakąś stronke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się