Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jacekkaskader
      Witam szukam pomocy mam do rozwiązanie kilka zadań na zaliczenie modle R.16 a powiem szczerze za dużo na zajęciach nie byłem i poszukuje kogoś kto by mi rozwiązał te zadania oczywiście za opłatą nie znacie  może kogoś kto by mógł pomóc ?odp poproszę na najlepiej na priv Pozdrawiam
      pr_t_rol_1_2012.pdf
      Projekt blojlerz.doc
      projekt opas bydła II.doc
      PRZYKŁADOWE ZADANIE EGZAMINACYJNE - mieszanka.pdf
      Ziemniaki skrobiowe późne - zadanie.pdf
    • Przez karolcrf250r
      Chciałbym się dowiedzieć jakie są przedmioty w zawodzie technik agrobiznesu 
    • Przez MateuszOlszewski
      Witam w poniedziałek 25.06.2018r Przystępuje do egzaminu praktycznego r3 , czy miał ktoś w ostatnim czasie taki egzamin i może powiedzieć co mniej więcej było ?
    • Przez Burkson
      Jak wam poszło? Egzamin o krowach 😂😃 Macie może odpowiedzi? 
    • Przez kamil96
      Witam wszystkich przyszłych i obecnych rolników 

Założyłem ten temat z myślą po to aby wszyscy którzy mają zamiar zdawać egzamin zawodowy w postaci pisemnej i praktycznej mogli się zgromadzić w jednym miejscu.
      Nie ukrywam, że też będę zdawał ten egzamin w tym roku który odbędzie się na przełomie maja-lipca.
      A więc jak u was wyglądają przygotowania do tego egzaminu czy poprzez rozwiązywanie testów z poszczególnych przedmiotów zawodowych bo właśnie w mojej szkole tak to wygląda.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.