Skocz do zawartości
piotrekbial1

wciągarka prędkość zwijania liny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Liny

Witam 

jestem na etapie budowy wciągarki ( taka jak do zrywki) napędzana  ma być z wom ciągnika.

zastosowanie to głównie wyciąganie drugiego ciągnika który ugrzązł 

wcześniej nie miałem do czynienia z wyciągarką i stąd moje moje pytanie 

czy prędkość zwijanej liny na samym początku ( pusty bęben, szpulka )  540cm /min jest prędkością szybką wolną czy może w sam raz ?

co sądzicie na ten temat ? 

patryk165    0

za szybka prędkość jeszcze musisz przekładnie zrobić musisz coś do ograniczenia mocy uciągu bo porozwala ci wom w skrzyni jak nie będzie mógł uciągnąć 

Edytowano przez patryk165

Wiadomość z agroFakt.pl

patryk165    0

raczj tak ale sprzęglo https://www.google.pl/search?q=sprz%C4%99g%C5%82o+wyci%C4%85garki&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi22fC30f_LAhVFuxQKHV7iBcwQ_AUIBygB&biw=1366&bih=643#imgrc=CrB_yHihPcAxGM%3A takie muszisz zrobic bo niebędzie jak liny rozwijac ino wałek trzebabędzie zwalac 

ja mam taką przekładnie 

Edytowano przez patryk165

załączanie napędu będzie bardzo podobne do tego jakie jest w wyciągarce ze stara

wyliczenia wyliczeniami a próba musiała być 

lina nie zwija się jakoś strasznie szybko więc przełożenie będzie 1:1

ps: wciągarka na filmie to druga, z cieńszą liną   docelowa leży w garażu z liną 16mm 

film 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez menos
      zastanawiam sie czy niekupic takiego gniotownika zeby robic pasze dla swin sipma robi takie gniotowniki co powiecie o tym a moze inny
    • Przez DanielKocima
      witam, znajomy ma na sprzedaż cuklopa nujn 100, maszyna posiada liczne przecieki, chce ja odsprzedac za symboliczne 5 stówek, i tu moje pytanie miał ktoś z tym doczynienia warto to brać? Nie posiadam cyklopa a przydał by sie ale mam nadzieje że tutaj dowiem sie czegoś o tej maszynie z góry dzieki
    • Przez Masterek
      Witam, posiada ktoś z Was może wagę samochodowa? waga na pewno ma być najazdowa. zastanawiam się bardziej nad tym czy wybrać wagę betonową czy może stalowo-betonową. i jakbyście mogli mi doradzić jakiej firmy wziąć. W wagach są czujniki różnych firm na których kompletnie się nie znam.
      z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez deer
      Szukam informacji na teamat wag podkładkowych http://www.miary-wagi.com.pl/wagi-podkladkowe/ .

Interesuje mnie jak one sprawdzają sie w praktyce. Moze ktos miał z nimi do czynienia ?

Ogólnie za wszelkie info na ten temat będę wdzięczny .
    • Przez SuperCebulaKurw
      Witam,

ktoś z wam posiada może taką maszyne? Gdzie sprzedać taką obraną cebule przez maszyne? Jest lekko pokaleczona, więc raczej cebularz raczej nie przyjmie, lecz zobaczymy. Dostaje cebule i oddaje obraną 40 gr za kilo mi daje, więc sporo.