adhock

Serwis ciągników - podkarpackie

Polecane posty

adhock    1

Czołem koledzy,

Tak jak w temacie, znacie/polecacie jakieś serwisy maszyn rolniczych w podkarpackim??? Chodzi mi raczej o nowsze ciągniki zachodnich marek...

Edytowano przez adhock

A skąd dokładnie jesteś? Bo najprędzej taki dobry i fachowy serwis znajdziesz np pod Rzeszowem jeżeli chodzi o Podkarpacie,ale poczekajmy aż wypowiedzą sie Użytkownicy z tego regionu,może polecą kogoś sprawdzonego z którego usług już korzystali.

Edytowano przez ZaopatrzenieRolnictwa

Wiadomość z agroFakt.pl

POM Tyczyn. Z tego co wiem zajmują się wprowadzaniem części i naprawa. Kolega zawozil tam silnik o ciągnika 60-tki. Zadzwoń i zapytaj

O jaki ciągnik czy maszynę konkretnie pytasz i czy silnik, skrzynie ,hydraulikę ,czy elektronikę ,bo ciężko o taki warsztat w całej Polsce co wszystko ogarną a co dopiero na podkarpaciu ,a skąd bardziej konkretnie jesteś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 

Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?

• Przez adamigos
      Witam.Szukam serwisu (najlepiej z dojazdem do klienta) na terenie województwa podlaskiego okolice Białegostoku/Sokółki.Mam problem ze swoim opryskiwaczem.Proszę o pomoc.Opryskiwacz Pilmet 1018.
    • Przez zawiedzony_Kubotą
      Kupiłem ciągnik KUBOTA M 115GHIII za 295 tysięcy.
      Po przejechaniu 37 mth ma już 5 wad!
      - zaraz po przywiezieniu był z tyłu malowany
      - na 2 dzień zaczął cieknąć olej z szybkozłącza
      - w trakcie jazdy pojawia się sygnał dźwiękowy przy desce rozdzielczej i serwis mówi, że nie ma pojęcie co to
      - w trakcie jazdy koła biją, tył ciągnika podskakuje, nawet przy ciśnieniu 0,9. Jadący czuje wszystko w siedzeniu. Ciągnik jest z PEŁNĄ AMORTYZACJĄ - MIĘKKA OŚ
      - popsuty zaczep automatyczny
      Co to ma być, że ciągnik za takie pieniądze przychodzi popsuty. Dopiero co go dostałem i już ma tyle wad. To się nie mieści w głowie. Ma ktoś podobnie lub słyszał o podobnych przypakach? Co z tych robiliście?
      Co do kół serwis utrzymuje, że tak powinno być, bo ciągnik ma duże koła...
    • Przez Kacper6400
      witam szukam firmy która zajmuje się naprawą sterowników, oraz kompleksową modernizacją opryskiwaczy .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.