Skocz do zawartości
adhock

Serwis ciągników - podkarpackie

Polecane posty

adhock    1

Czołem koledzy,

Tak jak w temacie, znacie/polecacie jakieś serwisy maszyn rolniczych w podkarpackim??? Chodzi mi raczej o nowsze ciągniki zachodnich marek...

Edytowano przez adhock

A skąd dokładnie jesteś? Bo najprędzej taki dobry i fachowy serwis znajdziesz np pod Rzeszowem jeżeli chodzi o Podkarpacie,ale poczekajmy aż wypowiedzą sie Użytkownicy z tego regionu,może polecą kogoś sprawdzonego z którego usług już korzystali.

Edytowano przez ZaopatrzenieRolnictwa

Wiadomość z agroFakt.pl

POM Tyczyn. Z tego co wiem zajmują się wprowadzaniem części i naprawa. Kolega zawozil tam silnik o ciągnika 60-tki. Zadzwoń i zapytaj

O jaki ciągnik czy maszynę konkretnie pytasz i czy silnik, skrzynie ,hydraulikę ,czy elektronikę ,bo ciężko o taki warsztat w całej Polsce co wszystko ogarną a co dopiero na podkarpaciu ,a skąd bardziej konkretnie jesteś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez farmer74
      Witam.
      Mam problem ze skrzynią biegów w MF 3655.Rozebrałem skrzynie i mam teraz pytanie do fachowców bo jedynym uszkodzeniem które widać jest w takiej jakby przekładni w której są dwie małe tarczki z ząbkami wewnątrz i właśnie one są w kawałkach.W instrukcji jest to opisane(po angielsku) że to jest spedshift.Czy to możliwe że te tarczki przekazują napęd na skrzynię?Dodam że biegi mogę niby wrzucić ale ciągnik stoi.
      Wcześniej był problem z półbiegiem tzn. po wciśnięciu guzika coś zaczynało piszczeć w skrzyni i jakby sie sprzegło ślizgało, więc go nie używałem bo robota czekała a teraz stanął całkiem i muszę go zrobić.Reszta skrzyni jest ok. Myślałem że to rewers poszedł bo wcześniej podobnie się skończyła jazda ale to naprawiłem i to wygląda dobrze. Pozdrawiam i licze na jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić.
    • Przez 235Ferguson
      Witam,
      Pilnie potrzebna pomoc. Jaką polecacie uszczelkę pod głowicę do Masseya 235? Kolejny raz po 2 latach od naprawy "przedmuchło" mi uszczelkę. Zastanawiam się czy miedzianą czy jakąś inną? Proszę o rozsądne odpowiedzi. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam
    • Przez szczygel18
      Witam potrzebuje namiary na firma ktora naprawie elektronike w ciagnikach rolniczych z okolic płocka mazowieckie
    • Przez silas1977
      Szukam kogoś do naprawy mojej Reni 120.54 z półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym.  Po dłuższym postoju przestała jeźdźć. Sterownik od skrzyni był w naprawie,  i dalej nie jeździ.  Szukam kogoś kto ma sprzęt do kalibracji i ogarnia temat. Mój numer 695317111 woj lubelskie ok, Kraśnika