Skocz do zawartości
adhock

Serwis ciągników - podkarpackie

Polecane posty

adhock    1

Czołem koledzy,

Tak jak w temacie, znacie/polecacie jakieś serwisy maszyn rolniczych w podkarpackim??? Chodzi mi raczej o nowsze ciągniki zachodnich marek...

Edytowano przez adhock

A skąd dokładnie jesteś? Bo najprędzej taki dobry i fachowy serwis znajdziesz np pod Rzeszowem jeżeli chodzi o Podkarpacie,ale poczekajmy aż wypowiedzą sie Użytkownicy z tego regionu,może polecą kogoś sprawdzonego z którego usług już korzystali.

Edytowano przez ZaopatrzenieRolnictwa

Wiadomość z agroFakt.pl

POM Tyczyn. Z tego co wiem zajmują się wprowadzaniem części i naprawa. Kolega zawozil tam silnik o ciągnika 60-tki. Zadzwoń i zapytaj

O jaki ciągnik czy maszynę konkretnie pytasz i czy silnik, skrzynie ,hydraulikę ,czy elektronikę ,bo ciężko o taki warsztat w całej Polsce co wszystko ogarną a co dopiero na podkarpaciu ,a skąd bardziej konkretnie jesteś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez darek1987
      Witam ślizga mi się sprzęgło w r3 evo 2500 h pracy z ładowaczem czołowym, rozpołowiłem traktor i niestety do wymiany jest nie tylko tarcza ale i docisk. Przeczytałem na forum że to wszystko przez zastosowaną tam tarczę ceramiczną więc chciałbym ją teraz zmienić na mineralną niestety jest problem z ich dostępnością a poza tym cena mineralnej jest bardzo zbliżona do ceramicznej ok 1000zł. Na internecie można znależć tarcze mineralne o takich samych wymiarach za 500zł ale w specyfikacji tych tarczy nie ma mojego modelu ciągnika tylko starsze i nie wiem czy będzie pasowała a nie chcę wyżucic w błoto kasy może ktoś już próbował zakładać zamienniki i mógłby podać ich numery katalogowe ewentualnie sklepy w których można je dostać. Tarcza oryginalna ma numer katalogowy 0.012.7095.3/20 wymiar 325mm 36x40mm wałek 24zęby.
    • Przez MariuszGontarek
      Witam wszystkich,

To mój pierwszy post na tym forum, jeśli jest nie w tymi miejscu gdzie trzeba proszę o przeniesienie.
      Od 5 dni jestem właścicielem Zetora 7011 (wczesniej Władimirec T25)
      Chcę wymienić w nim olej i wyczyścić tzw. bąka - tyle zalecił mi mechanik z którym kupowałem  ciągnik.
      Co powinienem zrobić/wymienić poza tym? (na co zwrócić uwagę?) Ciągnik jest zadbany - poprzedni właścicel robił wszystko na bieżąco.
      Dziękuję za ewentualne podpowiedzi.
    • Przez miromaro
      Witam wszystkich Użytkowników  
      Drodzy koledzy i koleżanki czy posiada ktoś w swoich ich zbiorach materiały pomocnicze do ciągników serii MX, instrukcje obsługi, instrukcje napraw, katalog części w formie elektronicznej i chciałby się nimi podzielić i udostępnić je, oczywiście odpłatnie z mojej strony.
      Pozdrawiam MIrek