Skocz do zawartości
rafal116

skracanie mieszanki zbożowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal116    0

witam czy jest możliwośc skrócenia mieszanki owies jęczmień pszenica ? Jeżeli tak to jaki preparat i w jakiej fazie rozwojowej

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal116    0
Napisano (edytowany)

zostało mi trochę medaxu mogę pryskać mieszankę owies jęczmień pszenica ? mieszanka dostała 80N/ha i 200kg polifoski 5 jaka dawka medaxu

Edytowano przez rafal116

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mustafakali
      witam chce sypnąć na zboża jare jakiś nawóz nie chciałbym żeby był tylko sam azot ale też coś innego jaki polecacie?
    • Przez michal_xs
      Witam pszenicę mam w fazie strzelania w zblo chciałbym jutro poleciec z odżywka i tu mam pytanie czy moge zrobić taka mieszanine?
      10kg macznika
      5kg siarczanu
      2l manganu
      0,5l miedzi
      0,3 cynku.
      Z góry dziękuję za rady
    • Przez ktomek154
      Witam wszystkich, od początku roku planuje powiększenie gospodarstwa o silosy, wagę oraz całe oprzyrządowanie do sprawnego zasypu i opróżnienia magazynów. głównie nastawiam się na handel zbożem. mam kilka pytań z tym związanych: jakie silosy polecacie. głównie chodzi mi o producenta. pojemność od 100 ton w górę. lejowe czy plaskodenne? suszarnie mam porcjową- suszy 120 ton w około 48 godzin od 32% wilgotności do 14%. Jaką polecacie suszarnie do skupu? zmieniać czy zostawić? No i najważniejsze: Jak zacząć handel?? Gdzie znaleźć odbiorcę i jakiego? jakieś rady?
    • Przez Grandzik
      Witam mam takie pytanie czy można mieszać śor? Chodzi np. o herbicyd+mocznik+antyylegacz+ mikroelemety?
    • Przez TadzikC360
      Witam czy ma ktoś sprawdzony herbicyd do zwalczania Tomki ościstej w życie ozimym?