News
Mateusz_Wtyklo

Klatki norcze + kotniki, wkłady wykotowe, wiatrołapy

Polecane posty

Witam, mam na sprzedaż 78 używanych kompletów w których skład wchodzą: klatki norcze 6 stanowiskowe, kotniki, wkłady wykotowe,siatki wokotowe i wiatrołapy.

Interesuje mnie cena w wysokości 350 PLN za komplet. Możliwa negocjacja.

Mogę przesłać zdjęcia na maila lub wstawić niżej w temacie.

W razie pytań proszę dzwonić miedzy 6 - 22 na numery:
785 683 723 lub 605 137 572 . Pozdrawiam. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model CFX-750, która została zakupiona we wrześniu 2017 roku. Jest na gwarancji do września 2019 roku. Używałem ją przez jeden sezon z pełnym sukcesem (jazda równoległa). Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 (standardowo w zestawie jest AG15). W moim przypadku używałem tej nawigacji do wapnowania, rozsiewania nawozów, oprysku ścierniska (wszędzie tam gdzie nie ma ścieżek). Stan jest idealny, posiadam także oryginalne pudełko oraz niewykorzystany kod do rocznej darmowej subskrypcji na sygnał RTX (zwiększona dokładność poniżej 15cm- nie wykorzystywałem bo i bez tego dokładność była na poziomie 20-25cm). Nawigacja ma odblokwaną fukncję atio-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Jest możliwość kupna samej anteny lub wyświetlacza. Powodem sprzedaży jest kupno traktora z fabryczną nawigacją.
    • Przez bandi61
      Witam dodaje post na prośbę kolegi na sprzedaż jest wycinak marki Quicke 
      https://www.facebook.com/pg/Mateuszel123-379662775748631/posts/?ref=page_internal
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

• Przez micgal39533
      Sprzedam ciągnik Białoruś 
      -ciągnik Białoruś rok 1984
      -cena 8500zł
      -Busko-Zdrój buski 
      - tel: 726-576-748
      -Sprzedam ciągnik Białoruś w pełni sprawny, wspomaganie kierownicy na orbitrol, nowe pompy hydrauliki oraz rozdzielacz, opony w stanie dobrym, ubezpieczenie ważne do 02.2019r przegląd do 04.2020r
      Cena do negocjacji. Więcej informacji telefonicznie.
      link https://www.olx.pl/oferta/bialorus-CID757-IDxripT.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.