News
Vril

Bravo 300 -Nieutrzymywanie zadanego wydatku cieczy .

Polecane posty

Vril    1

Tak jak w temacie proszę o porady. 

Zadane mam 200l/ha .Po włączeniu na oprysk Bravo nie może dobić do tych 200l tylko zatrzymuje się na  120-130l. 

Filtry czyste ,brak nieszczęlności na ssaniu ,ciśnienie jest -mogę na ręczym ustawić do 9-10 atmosfer ,czujnik prędkości 

mniej więcej pokazuje to samo co ciągnik . Przypadłość powstała nagle przy przejechaniu z jednego pola na drugie . 

Czy mógł paść przepłwomierz (Orion) ???  

Sadek    596

Próbowałeś rozpiąć i spiąć złącza?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Wiadomość z agroFakt.pl

Vril    1

Masz rację winą tych przypadłości okazał się przepływomierz.

Zmieniłem tego mojego Oriona na Wolf Arag.   

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez diwad8900
      wie ktoś może kto w świętokrzyskim regeneruje pompy do opryskiwaczy?
    • Przez Mati_claas86
      Witam. Koledzy kupiłem opryskiwacz evrard meteor i posiada on komputer regulator i czy ktoś na forum umie to obsługiwać albo posiada instrukcje. Wrzucam foto sterownika
    • Przez Daaniel766
      Witam. Mam taki problem z opryskiwaczem, że ciecz z dysz pulsuje. Zawsze pryskalem na wolnych obrotach ciśnienie stałe i elegancko szlo. W tym roku mam taki problem, że widzę jak ciecz z dysz pulsuje również na wyższych obrotach, znikomo, lecz jednak pulsuje. Następnie zauważyłem jak wskazówka na manometrze faluje lekko i następne objawy to takie, że słychać jak pompa pracuje i po pewnym czasie jakby ta pompa się lekko zapowietrzala lub coś takiego, słychać inna jej prace. Ktoś pomoże co może być?
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez ursus-moc
      Posiada ktoś tabele do opryskiwacza pilmet 317 końcówki mam żółte
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.