GrzegorzKwak

Problem z Pompą Paliwa w T-25a2

Polecane posty

Siemka, Dzisiaj mnie i tatę naszła ochota na przepalenie t 25 po zimie czyli gdzieś tak od listopada 2015 roku był nie odpalany. No i po kilku minutach pracy t 25 zauważyliśmy jak pompa paliwa przepuszcza ropę, czyli im więcej tata gazował tym więcej ropy pryskało. ( Od razu mówię że nie był katowany tylko przez pierwsze 10 minut na wolnych obrotach chodził, a potem tata dawał mu trochę więcej gazu... )  Do tego jeszcze zrobiłem zdjęcie, które jest w załączniku. Mam nadzieję że napisałem zrozumiale i domyślacie o co mi chodzi. Pozdrawiam. ( Sory że zdjęcie obrócone, ale nie chciało się obrócić do normalnej pozycji. )

post-136320-0-69022000-1459792490_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam a kiedy wymieniałeś olej w pompie

z tego co mi tato mówił to olej w pompie nie był wymianiany z 10 lat, Jeśli miał bym wymienić to jakim zalać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Takim jak w silniku.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15348

Tam już jest za dużo i wylatuje. Ropa przedostaje się i podnosi się poziom. Spuść to zalej nowym i jeździj, a jak znowu zacznie wylatywać to znowu spuscić i wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam już jest za dużo i wylatuje. Ropa przedostaje się i podnosi się poziom. Spuść to zalej nowym i jeździj, a jak znowu zacznie wylatywać to znowu spuscić i wymienić.

ok dzięki za odpowiedz :) kupie nowy olej i zaleje pompę odpowiednią iloscią i zobaczę co się będzie dziać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fuciu
      Witam myślałem o budowie przyczepy z napędem do władka Czy będzie działała przyczepa z napędem tak jak to robią np do c-330 czy c-360 że dają most wał przekładnie i pod wałek bo nie wiem czy obroty wałka są zależne od obrotów silnika Proszę o pomoc jeśli ktoś by wiedział z czego most i przekładnia by pasowała to proszę napisać
    • Przez damian1998
      Wie ktoś jak była oryginalnie podłączona nagrzewnica w kabinie do instalacji elektrycznej w t 25 
    • Przez pulek227
      Witam
      Mam taki problem w ruskim że przy włączonym walki wom bez obciążenia działa A podczas obciążenia zaczyna zgrzytac i dźwignią próbuje wrócić do położenia włączonego wałka wom. Jak przytrzymaj ręka wajche zalaczania wom to działa i nie zgrzyta. Jaką może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj