Skocz do zawartości
News
Lycan

Podłączenie kabli do wtyczki siewnika kverneland

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lycan    0

Witam. Mam taki oto komputer do siewnika Kverneland tylko że mam obciete kable przy wtyczce. Jest 5 kabli 4 czarne. Potrzebował bym schematu które kable jak podłączyć do wtyczki

post-36949-0-39734300-1459716965_thumb.jpg

crystal169    5

Będzie kłopot, mam podobny, nowszy komputer, mógłbym wtyczke rozebrać ewentualnie ale mam każdy inny kolor kabla więc nie wiem czy pomogę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Dawid381010
      witam Wszystkich Użytkowników 
      Zwracam sie z uprzejmą prośbą ; jak ustawić siewnik pod Rzepak jak i pszenicę ? 
      chodzi mi głownie o obroty koła ile obrotów zrobić na próbę kręcona 
      Hassia du 100 21 lejków 3 metry 

• Przez Sony
      💩mam problem z Amazon d7 super s typ 25 2,5m kiedy ustawiłem na drobny wysiew to nie pobiera mi drobnych nasion (rzepak) znaczy bardzo małą ilość nawet jak nastawie na 100 tak jak by nie mogło ich pobrać co to może być?  a trybki są ok. Dzięki
    • Przez ArturKa
      Witam czy warto kupić siewnik do kukurydzy "klein multicron" 6 rzędów obsiewał by 30 h rocznie. 
      Lub podać swoje propozycje siewnik tylko 6 żędowy do 15 tyś. 
      Dziękuję za pomoc. 
    • Przez wojtii
      niby prosta rzecz , a problem , mam siewnik typu Poznaniak,kupiłem go jesienią, nie ma tabeli wysiewu,jest to siewnik z 85 roku, taki zwykły ,typowy,nie ma redlic na docisku ,tylko na ciężarki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.