News
tomrolnik

ustawienie ciśnienia przepływu na wyjściach hydraulicznych nh ts110a i pochodne

Polecane posty

tomrolnik    113

Witam mam pytanie gdzie i jak mogę ustawić ciśnienie prZeplywu na wyjścia hydrauliczne ? Np w Jd 8100 mogę ustawić czas i ciśnienie z jakim ma podawać olej po naciśnięciu wajhy od hydrauliki , czy można takie coś ustawić przy nh tej serii ?

Patryk1222    65

u mnie w T6 od strony kabiny(patrzac z tyłu zajrzyj z prawej strony za gniazdami hydraulicznymi) są pokrętla do regulacji przepływu ale ciśnienia nie da się wyregulować 

Ps zawory mechaniczne mam

Edytowano przez Patryk1222

Wiadomość z agroFakt.pl

tytus    0

W takim razie takie rzeczy możesz ustawiać na pulpicie nad deską rozdzielczą. Ale jak... trzeba by zajrzeć do instrukcji

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kruczek14
      Witam, mam problem ze swoim nh TS 110, mianowicie przedstawił mi się licznik na km/h na mile na godzinę, jak zrobić żeby były km/h? Pomocy 
      Dodam że Wyświetlacz elektroniczny
      Dzięki za pomoc 
    • Przez Sztachel
      Witam.
      Czy wie ktoś może od czego jest ta kostka elektryczna w New Holland TS100. Znajduje się ona za siedzeniem.

• Przez Ares1x
      Witam, mam następujący problem otóż mój NH TS135A najprościej mówiąc "gwiżdże", gwizd wydobywa się z  tłumika, jest słyszalny po przekroczeniu przez silnik +/- 1500 obrotów
      Czym jest to spowodowane? Jest jakaś prosta metoda aby temu zaradzić? 
    • Przez 1634U
      Problem pojawił się dziś, przednia amortyzowana oś opadła i przestała działać, spotkał się ktoś może z takim czymś co może być przyczyną?

• Przez Mich9
      Pali się rezerwa paliwa i wskazówka idzie do góry dopiero po ok 3 min pracy, co może być przyczyną, cały czas jest na samym dole i nie drgnie, a czasem pokazuje dobrze, a czasem lata na prawo i lewo, wiecie gdzie znajduje się ten mechanizm w którym zbiorniku? W tym pod kabiną? I jak się do niego dostać
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.