Skocz do zawartości
Ursus6548

Ursus C-360 problem z odpalaniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
ptaszyna    134

Jak masz wykształcenie, to czytanie ze zrozumieniem nie powinno Ci sprawiać kłopotów (bez ironii). Nie trzeba być znawcą by zdjąć klemę z aku. jak piszą inni, żeby go sprawdzić i bedziesz miał diagnozę aku, dodatkowo (jeżeli jesteś jako takim obserwatorem) jak będziesz ją zdejmował to przyłóż i odciągnij ją kilka razy od trzpienia (na wyłaczonych wszystkich odbiornikach), gdy zauważysz najmiejszą iskierkę to znak że prąd jest gdzieś "podkradany", gdy nic nie będzie to jest duże prawdopodobieństwo że prąd nie ginie. Jest to prosty sposób do którego nie trzeba miernika ani fachowej wiedzy.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli tak na 90% wynika z tego, że zużyty jest akumulator skoro na postoju nie masz poboru prądu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursus6548    0

Założyłem 2 alternator co prawda używany ale ładuje zaraz po odpaleniu, bo zaroweczka gaśnie. Jak na razie pali bez problemu kilka dni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rysiek100
      Witam
      Mam pytanie otóż chcę założyć deskę rozdzielczą do 360 od ciągnika 360-3P,ponieważ
      mam założony osobno wskażnik temp.od C385 i wskażnik ciśnienia oleju tylko ten jest od T25 jakie wymiary montażowe otworów są w tej desce i co tam jeszcze jest inaczej.
    • Przez maslo200
      witam  mam problem robie całą instalacje w c360  i nie wiem jak podłączyć alternator     bo nie wiem czy jest z wbudowanym regulatorem napięcia czy nie   może ma ktoś taki sam jak u mnie co to jest na foto za kosteczka nad rozrusznikiem ? za pomoc z gory dzięki 

• Przez waldek315
      jak wam długo działa włącznik do kierunkowskazów bo mi tak ok rok i nie wiem czym go zastąpić żeby tak szybko się nie psuł
    • Przez deluss
      Mam pytanie odnośnie akumulatora. Chcialbym wymienic na jeden duzy 12V. Chodzi mi oto ile najmniej moze mniec on Ah zeby odpalił c360 ? Chodzi mi tu o okresy kiedy na polu jest +10,15 min.
    • Przez ROLNIK7
      Tak jak w tytule, chciałbym usłyszeć opinie na ich temat. Są one zamiennikami Magnetona, a produkuje je jakaś litewska firma. Pojawiły sie one niedawno na Allego, a ich cena jest kusząca ponieważ taki rozrusznik kosztuje w granicach 350zł, jak wiadomo nowego Magnetona za taką kasę sie nie kupi. Piszcie co o tym myślicie!