Weronika20

Pytanie Owczarek Niemiecki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Weronika20    3

Hejka wszystkim piszę do Was z pytaniem jaką karmę podawać owczarkowi niemieckiemu od małego aż do dużego psa. I oprócz karmy jakie inne jeszcze jedzenie można mu dodawać? w jakiej ilości?? Proszę o dokładne i szczere odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

Mój od wieku 6tyg do ok ~1.5 roku wcinał Brit care large junior ilość tak jak napisane na opakowaniu no może 100g więcej na dzień - teraz różnie Acana lub taste of the wild . Do ok 5go miesiąca dawkę dzieliłem na 3 (rano, południe, wieczór), później i teraz 2 dawki suchej. Jako przekąskę w południe dostaje makaron/ryż z mięsem wołowym(~ 400g). Za młodu dostawał też galaretę z kurzych łapek, oczywiście bez pazurków i tej długiej kostki ( teraz bez pazurków z kostką). Brata wychował się na Josera kids ( mój nie chciał jej jeść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika20    3

A CO MYŚLICIE O PODAWANIU TEMU PIESKOWI KARMY ROYAL CANIN?? I DO TEGO DODATEK RYŻ Z GOTOWANYMI WARZYWAMI? ( MARCHEW GOTOWANA I PIETRUSZKA). ?? NO I OCZYWIŚCIE STAŁY DOSTĘP DO WODY.      ?? PROSZĘ O ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

Nie wiem jak z pietruszką ( mój nie jada), ale surową czy gotowaną marchewkę to i owszem oraz jabłko bez skórki. Od RC już purina raczej lepsza albo eukanuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaremkowa    0

mój owczarek dostaje puszki chappi lub tańszy odpowiednik, co jakis czas ma suchą karmę Royal i nogi wieprzowe i golonki - chyba mu dieta odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alavalex    0

Przy wyborze karmy powinieneś zwrócić uwagę na jej skład. Najlepiej, by miała dużą zawartość mięsa (ale nie tłustego mięsa). Ze swojej strony mogę polecić ELITE Adult Lamb&Rice - http://karmy-granum.pl/produkt/elite-adult-lambrice/. Cenowo wypada całkiem nieźle, bo około 10 zł za 1 kg. Na pewno nie kupuj karm typu Pedigree, bo tylko zepsujesz zdrowie swojemu owczarkowi. Mają skład oparty na zbożach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Co nieraz dawaj surowe jajko - będzie lśnił jak powoskowaniu  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz dwie opcje,albo dieta typu BARF,albo też wybór dobrej karmy suchej i mokrej o bogatym składzie,żadnych tanich podróbek z marketu bo to na pewno nie dostarczy Twojemu pupilowi odpowiednich witamin,dobra karma musi swoje kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj