Skocz do zawartości
News
Dezerter88

Kosiarka dyskowa Pottinger Samasz czy... ? Na 150ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dezerter88    0

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Stoję przed wyborem kosiarki dyskowej, od której oczekuję niezawodności, trwałości oraz przystępnej ceny. Celuje w kosiarkę 8 dyskową centralnie zawieszaną. Jakie kosiarki polecacie i jakie macie z nimi doświadczenie ???

Basior    7

Mam samasz i jestem bardzo zadowolony. Ale miałem na testach Lely i roznica jest bardzo bardzo duza, praca Lely byla o wiele wydajniejsza, szybkosc pracy i niezawodnosc. Na prawde polecam LELY jednak zalezy jesli chcesz cos tańszego to Samasz tez bedzie dobrym wyborem. Warto tez zastanowić sie nad dyskowymi Vicona.

Wiadomość z agroFakt.pl

akko    52
(edytowany)

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Stoję przed wyborem kosiarki dyskowej, od której oczekuję niezawodności, trwałości oraz przystępnej ceny. Celuje w kosiarkę 8 dyskową centralnie zawieszaną. Jakie kosiarki polecacie i jakie macie z nimi doświadczenie ???

Witam serdecznie.

Z 8 dyskowych kosiarek z centralnym zawieszeniem proponujemy:

Zapraszamy do najbliższego dilera: http://www.samasz.pl/dilerzy

LesJaro    0

Witam 

Podepnę się do tematu , co prawda nie mam kosiarki dyskowej a mam bębnową , właśnie firmy Samasz , czołowa czterobębnowa i powiem tak po pięciu ha skoszonych pojawiły się wycieki z koryta napędzającego a po za tym zostawia ślady międzybębnami , inaczej nie do kasza , kombinuję z nożykami ale to mozolna przeróbka nożyków 

Moja opinia taka że nie wziął bym już tej kosiarki z tej firmy , zaznaczam że to moja opinia z moich doświadczeń pracy z tą kosiarką 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maureliusz
      Witam!
      Posiadam C330
      Do skoczenia raz/dwa razy w roku ok. 1,5 hektara
      Obecnie mam kosiarkę rotacyjną, ale wkurza mnie, że zostawia pokosy, co leżą i leża...
      Zastanawiam się nad zakupem kosiarki bijakowe. I tu nasuwają się pytania:
      -Czy C330 da radę?
      - jaką? 120cm czy może coś szerszego troszkę?
      -czy będę musiał kosić... na dwójce czy da radę na 3-4 biegu?
      - jaki model / tani polecacie do takiego koszenia od święta?
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez kubus
      Hej . Chciał bym od was się dowiedzieć które kosiarki są lepsze czy Vicon na 3 noże na dysku trójkątnym czy Taarup na 2 noże na dysku okrągłym. Która z kosiarek ma mniejsze zapotrzebowanie mocy no i która według waszego zdania była by lepsza??

chyba nikt z nimi nie miał doczynienia
    • Przez Paweł19
      Witam,
      Potrzebuję porady odnośnie zakupu kosiarki bijakowej do C330. Muszę wykosić nieużytki około 3ha, pola są dość zaniedbane i zachwaszczone występują też cienkie odrosty drzewek, krzaków. Czy ktoś może mi polecić jakąś sprawdzoną maszynę z którą da radę mój ciągnik? 
    • Przez abs100
      Przyszedł czas, że upatrzyłem sobie dwie kosiarki. Mianowicie mam na oku Pottinger Nova Car 290 na centralnym zawieszeniu oraz Claas Disco 3100 też na centralce. I tu moje pytanie która z nich jest wytrzymalsza? Macie jakieś opinie na ich temat?
    • Przez thor1984
      Zakupiłem tą kosiarkę i teraz nie wiem jaki wałek do niej dokupić? Ze sprzęgłem czy jakiś zwykły. Sprzedawca mówi, że prawie każdy jedzie na zwykłych wałkach, natomiast znajomy ma taką kosiarkę i radzi ze sprzęgłem. Wiadomo, że wszystko rozchodzi się o finanse odnośnie wyboru. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.