Skocz do zawartości
News
malina3

Zestaw do uprawy i siewu bezpośredniego (bezorkowego)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
malina3    1

Witam, mam pytanie jakie firmy produkują zestawy do uprawy i siewu bezpośredniego oraz jaka jest cena najtańszego takiego zestawu może być nawet 2,5m jeśli są takie a jeśli nie to 3m z góry dzięki za info.

kufcio    2

Typowe do siewu bezpośredniego to fińskie JUNKARI model nie pamiętam. Innych nie znam.

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    605

żaden szanujący się producent nie robi 2.5 m. tylko min. 3m.

2,5m to moim zdaniem zdecydowanie za mało i jeżeli już to polecam wybrać 3m bo będzie to bardziej praktyczne rozwiązanie. Poza tym napisz jaki budżet jesteś w  stanie przeznaczyć na ten cel i wówczas doradzimy,pomożemy,mamy w tej kwestii niezbędne doświadczenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez siemens75
      Witam
      Raczkuję dopiero na forum Chciałbym zapytać gdzie szukać dealera New Holland który ma w miarę niskie ceny region obojętny (jestem z mazowieckiego)
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej  jaki polecacie kombajn na 30-40 hektarów zboża? w grę wchodzą używane jak i nowe maszyny

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.