JakubSmoucha

Problem z pół biegiem

Polecane posty

Gdy jadę z dużą prędkością pół biegi zaczynają same przeskakiwać nie wiem dlaczego cewka jest dobra może coś ktoś wie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tdtd2
      Witam,
      Rozpoławiam ciągnik pronar 1025a i nie wiem jak ustawić tarcze sprzęgłowe, pilnie potrzebuję odpowiedzi!
    • Przez klimas78
      Witam
      Koledzy mam pronara 1221,ciągnik jest ok.
      Do dziś wszystko działało ,jednak mam problem ponieważ po wrzuceniu obojętnie jakiego biegu ciągnik wcale nie reaguje,Biegi wchodzą a ciągnik wcale się nie rusza.
      Proszę o pomoc .Pozdrawiam.
    • Przez Jakub766
      Witam, założyłem większą pompę tzn zamiast nsz32 nsz 50. Zakułem grubszy wąż do pompy itd itp, założyłem nowy rozdzielacz i nie ma ciśnienia na żadnej sekcji. Podnośnik działa normalnie. Jakieś sugestie bo nie mam już pomysłu.
    • Przez Jakub766
      Witam, sprawa wygląda tak, że np w mtz 82 jak dam dźwignię na dół to daje olej aż sama nie odskoczy na końcu- nie trzeba jej trzymać. W moim pronarze żeby dać olej do ciągłej pracy na hydraulice- np mam pompę beczkowozu hydrauliczną, muszę wiązać dźwignię sznurkiem do dołu co jest dosyć irytujące. Czy ktoś z was rozwiązał sensownie ten problem? Pozdrawiam
    • Przez Blue1991
      Witam, wczoraj zablokowała mi się skrzynia na czwórce. Drążek zmiany biegów ani drgnie. Ciągnik unieruchomiony bo nie mogąc wyrzucić luzu nie da się go również odpalić. Czy jest jakiś sposób na odblokowanie skrzyni bez konieczności zdejmowania podłogi i zaglądania do niej?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj