Skocz do zawartości
News
crystal169

Zawór sterujący opryskiwacza

Polecane posty

crystal169    5

Witam, chcialbym przenieść ten zawór sterujacy opryskiwacza z samego opryskiwacza do kabiny c-360, i teraz moje pytania :) czy opryskiwacz nie zgubi cisnienia czy nie bedzie to z niczym kolidowało podczas pracy, mkże ktoś sam coś takiego robił to bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Karol445    38

jeśli zastosujesz przewody takiej średnicy jak oryginalne to możesz zawór przenosić gdzie tylko ci się spodoba.

Wiadomość z agroFakt.pl

mikad    229

Przenoszenie zaworów do kabiny to nie najlepsze rozwiązanie, pomimo tego ze zawory są szczelne, będzie śmierdziało.

tomek73    241

A czym będzie śmierdziało?  Jak nie ciekną to co będzie się działo.

Miałem tak z 6 lat i nic nie działo się.

ene    1

Lepiej zamontuj elektrozawory i panel sterowania w kabinie.Koszt całości około 200zł a bayer niesamowity.

A mógł byś rozwinąć coś więcej w tym temacie- byłbym zainteresowany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jolantcha61
      witam mam do opryskania 9h ziemi starym opryskiwaczem agromet pilmet 88r wogole nie wiem jaka jest jego wydajnosc pamietam tylko ze jest tam na dole napisane ze 1,8 atmosfery ciagnik to c-330 moze ktos wyjasni co i jak jaka wydajnosc i tak dalej

wiem ze zawsze znajomy pryskał c-330 na 5 biegu teraz ja nie wiem jak sie zabrac za to
    • Przez Deerf
      Wiam.
      mam taki rozdzielacz stałocisnioeniowy ZTS pilmetu.
      Ale lekko się różni, w miejscu gdzie jest dodatkowe mieszdło (oznaczone jako 2), jest zawór od przelewu (oznaczone jako 1). dodatkowego mieszadła nie ma wcale. czyli 1. jest w miescu 2.

mam pytanie odnośnie tego zaworu (1).
      - W jakim położeniu (zamkniety /otwarty) ma być ustawiony w trakcie pryskania ?
      - kiedy zawór ma być ustawiony odwrotnie niż podczas pryskania ?

ja osobiście w trakcie pryskania mam zamkniety, ale nie wiem czy tak ma być. ogólnie otwarcie tego zaworu = spadek ciśnienia, zarówno przy pryskaniu jak i przy rozwadniuczu. czyli gdyby się okazało że musi byc otwarty to wymagało by to zwiekszenia ciśnienia na pokretnle do pożądanego o ile się tak da...

• Przez lanzer25
      Witam wszystkich na forum . Chciałbym zapytać co niektórych kolegów co znają się na hydraulice o to jak zrobić hydraulikę w mf 255 aby ciągle pracowała.
      Powiem tak kopiłem opryskiwacz pilmet 1615 ciągany i chciałbym zęby mały mf z nim pracował . Widzialem gdzieś kiedyś ktoś pracował takim ciagnikim z opryskiwaczem ale z krukowiakiem 1200 ale nie zauważyłem żeby miał rozkładana belkę hydraulicznie moj jest troszkę wiekszy ma rozkładana belkę hydraulicznie , ale nie ma o czym tam pisac o opryskiwaczu . Chciałem sie dowiedzieć czy jest możliwość przerobienia hydrauliki w tym ciągniku bo jesli nie to będę szukał jakiś ciągnik z rodziny ursusa nie wiem jak tam jest w( 5314 i większych ) . bede sie rozglądał o ciągniku do 90 km z przeznaczeniem do siewu nawożenia i opryskiwania
    • Przez Alfa1985
      Chciałbym kupić nowy opryskiwacz 400l/12m. Nie wiem na jaką markę się zdecydować. Chciałbym wydać niewięcej niż 5,5tyś. Którą polską fimę polecacie?
    • Przez Janek333
      WItam poszukuje osób zbierajacych propsekty rolnicze;) Może są osobe chętne na wymiane i sprzedaż

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.