Skocz do zawartości
crystal169

Zawór sterujący opryskiwacza

Polecane posty

crystal169    5

Witam, chcialbym przenieść ten zawór sterujacy opryskiwacza z samego opryskiwacza do kabiny c-360, i teraz moje pytania :) czy opryskiwacz nie zgubi cisnienia czy nie bedzie to z niczym kolidowało podczas pracy, mkże ktoś sam coś takiego robił to bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Karol445    33

jeśli zastosujesz przewody takiej średnicy jak oryginalne to możesz zawór przenosić gdzie tylko ci się spodoba.

Wiadomość z agroFakt.pl

mikad    227

Przenoszenie zaworów do kabiny to nie najlepsze rozwiązanie, pomimo tego ze zawory są szczelne, będzie śmierdziało.

tomek73    195

A czym będzie śmierdziało?  Jak nie ciekną to co będzie się działo.

Miałem tak z 6 lat i nic nie działo się.

ene    1

Lepiej zamontuj elektrozawory i panel sterowania w kabinie.Koszt całości około 200zł a bayer niesamowity.

A mógł byś rozwinąć coś więcej w tym temacie- byłbym zainteresowany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez newton1600
      Witam. Rozważam zakup opryskiwacza 2000l belka 18 m. Oglądałem kilka firm i szczerze powiem, że ciężko zdecydować. Ceny kosmos. Moskit oferuje za to w miarę rozsądną cenę i moim zdaniem dobre wyposażenie. Cały osprzęt włoski, łącznie z bocznym rozwadniaczem.. Zawór Arag, komputer Bravo 300s. Pilmet natomiast Unia Spray. Co myślicie koledzy? Proszę o jakieś rady, opinie.
    • Przez adam882
      Panowie chce prześnieć cały rozdzielacz z opryskiwacza Pilmet do ciągnika. Czy jest to możliwe i czy to nie będzie miało jakich konsekwencji
    • Przez 85Tomekkk
      Witam.zastanawiam się jak to by wyglądało zgranie opryskiwacza 1000 litrów plus z przodu ciągnika dodatkowy zbiornik 600 litrów,wszystko to mialo by wisieć na MTZ 82.Mój dylemat jest taki,jak to by przód traktora po prostu zniósł,głównie jak to by oś przednia odczuwała,czy by nie było problemów??????czy ktoś z was forumowiczów już coś takiego widział,albo słyszał?bardzo prosze o podpowiedzi:)dodam przykładowo że chce kupic opryskiwacz,zastanawiałem się nad pilmetem plusem 1600 litrów ,ciąganym,ale on kosztuje ponad 60tyś.a tak pomyślałem sobie żeby kupic opryskiwacz 1000litrów zawieszany,i doposarzyc ciągnik w przednią beczke 600 litrów.duzo taniej mnie by to kosztowało!!pozdrawiam
    • Przez jolantcha61
      witam mam do opryskania 9h ziemi starym opryskiwaczem agromet pilmet 88r wogole nie wiem jaka jest jego wydajnosc pamietam tylko ze jest tam na dole napisane ze 1,8 atmosfery ciagnik to c-330 moze ktos wyjasni co i jak jaka wydajnosc i tak dalej

wiem ze zawsze znajomy pryskał c-330 na 5 biegu teraz ja nie wiem jak sie zabrac za to
    • Przez Deerf
      Wiam.
      mam taki rozdzielacz stałocisnioeniowy ZTS pilmetu.
      Ale lekko się różni, w miejscu gdzie jest dodatkowe mieszdło (oznaczone jako 2), jest zawór od przelewu (oznaczone jako 1). dodatkowego mieszadła nie ma wcale. czyli 1. jest w miescu 2.

mam pytanie odnośnie tego zaworu (1).
      - W jakim położeniu (zamkniety /otwarty) ma być ustawiony w trakcie pryskania ?
      - kiedy zawór ma być ustawiony odwrotnie niż podczas pryskania ?

ja osobiście w trakcie pryskania mam zamkniety, ale nie wiem czy tak ma być. ogólnie otwarcie tego zaworu = spadek ciśnienia, zarówno przy pryskaniu jak i przy rozwadniuczu. czyli gdyby się okazało że musi byc otwarty to wymagało by to zwiekszenia ciśnienia na pokretnle do pożądanego o ile się tak da...