News
crystal169

Zawór sterujący opryskiwacza

Polecane posty

crystal169    10

Witam, chcialbym przenieść ten zawór sterujacy opryskiwacza z samego opryskiwacza do kabiny c-360, i teraz moje pytania :) czy opryskiwacz nie zgubi cisnienia czy nie bedzie to z niczym kolidowało podczas pracy, mkże ktoś sam coś takiego robił to bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Karol445    47

jeśli zastosujesz przewody takiej średnicy jak oryginalne to możesz zawór przenosić gdzie tylko ci się spodoba.

Wiadomość z agroFakt.pl

mikad    292

Przenoszenie zaworów do kabiny to nie najlepsze rozwiązanie, pomimo tego ze zawory są szczelne, będzie śmierdziało.

tomek73    310

A czym będzie śmierdziało?  Jak nie ciekną to co będzie się działo.

Miałem tak z 6 lat i nic nie działo się.

ene    1

Lepiej zamontuj elektrozawory i panel sterowania w kabinie.Koszt całości około 200zł a bayer niesamowity.

A mógł byś rozwinąć coś więcej w tym temacie- byłbym zainteresowany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Majkelo
      Witam.
      Posiadam taki rozsiewacz jak w tytule . Ma on siłowniki jednostronnego dzialania + spreżyna. Tarcze nie równo wysiewaja sądzę , ze powodem sa przepuszczajace (lekko cieknące) siłowniki... Ma ktos namiar na nie drogie oryginały? A moz warto kupic zamienniki polecane gdzies na olx?
      Jakie w ogole macie zdanie o tych rozsiewaczach....?

• Przez szymonidas9
      Witam potrzebuje katalogowej nazwy zaznaczonego na zdjeciu elementu opryskiwacza, a jeszcze lepiej gdyby ktos z was wiedzial czy mozna gdzies dostac jeszcze cos takiego pasujacego do tego modelu.

• Przez Maruda47
      Witam, 
      Kupiłem opryskiwacz Pilmet termit 317. Mam problem z wężem który wychodzi z dna zbiornika i ma na końcu kawałek urwanego plastiku. Nie wiem do czego on jest. Do pompy idzie waż z środka zbiornika i z pompy idzie na rozdzielacz.  
    • Przez ZETOREXX85
      https://sprzedajemy.pl/zabytkowa-prasa-agromet-kunow-m704-garazowana-lukowa-2-e30984-nr55495869?_rp_RP=_rp_list_account_user_offers&offset=1
    • Przez adamigos
      Witam.Szukam serwisu (najlepiej z dojazdem do klienta) na terenie województwa podlaskiego okolice Białegostoku/Sokółki.Mam problem ze swoim opryskiwaczem.Proszę o pomoc.Opryskiwacz Pilmet 1018.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.