crystal169

Zawór sterujący opryskiwacza

Polecane posty

crystal169    12

Witam, chcialbym przenieść ten zawór sterujacy opryskiwacza z samego opryskiwacza do kabiny c-360, i teraz moje pytania :) czy opryskiwacz nie zgubi cisnienia czy nie bedzie to z niczym kolidowało podczas pracy, mkże ktoś sam coś takiego robił to bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

jeśli zastosujesz przewody takiej średnicy jak oryginalne to możesz zawór przenosić gdzie tylko ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Przenoszenie zaworów do kabiny to nie najlepsze rozwiązanie, pomimo tego ze zawory są szczelne, będzie śmierdziało.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A czym będzie śmierdziało?  Jak nie ciekną to co będzie się działo.

Miałem tak z 6 lat i nic nie działo się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ene    1

Lepiej zamontuj elektrozawory i panel sterowania w kabinie.Koszt całości około 200zł a bayer niesamowity.

 

A mógł byś rozwinąć coś więcej w tym temacie- byłbym zainteresowany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil255
      Witam,pilnie poszukuje instrukcji obsługi do opryskiwacza pilmet termit.Jest on z 1978r.na tabliczce pisze jakieś oznaczenie p027/5. 320,jest słabo widoczna ,tylko tyle mi się udało odczytać.Jesli któryś z agrofotowiczow miałby jakas instrukcje,skany to bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.
    • Przez AgroSikora
      Jak w temacie:)
       
      Tylu jest tu znawców tematu co lepsze a co najlepsze:  
       
      TO MOŻE KTOŚ WYTŁUMACZY NA FORUM NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA SYSTEM TEE JET AIR JET.
       
      JAKIE SĄ ZASADY STOSOWANIA?
      JAKIE CIŚNIENIA?
      JAKIE DYSZE STOSOWAĆ itd....
       
    • Przez kris14
      Witam
      Poszukuję zdjęć i informacji czy pod rozwadniaczem jest zamontowany jakiś kołnierz z uszczelką (jeżeli tak to jaki) i czy połączenie jest szczelne, szukam info ponieważ u siebie mam taki rozwadniasz w TAD-LENie i od nowości jest zamontowany kołnierz od zwykłej pokrywy z gwintem więc występuje tam nieszczelność co utrudnia wykonywanie zabiegów z pełnym zbiornikiem. Chcę porównać to z "oryginałem" bo być może producent w czasach młodości swojej działalności popełniał takie gafy.
       
      Mam na myśli taki rozwadniacz:

       
      Z góry dziękuję i Pozdrawiam
      Krzysztof
    • Przez Lubago
      Witam, złożyłem wniosek na dotacje na maszyny w 2016r. . Między innymi wybrałem opryskiwacz Krukowiak Orion 3000 PHB ( 3 tys ltr) (komp. Bravo 180) . Cena na ofercie 107500zł netto.
       Ze względu ,że jest możliwość zmiany chciałem spytać Was o porady czy ten opryskiwacz wart jest takich pieniędzy.. a może polecicie w podobnej kasie coś lepszego co u was sie sprawdza ??  Od razu powiem ,że orientowałem się przed złożeniem wniosku w konkurencji ale skoro kase wydaje raz to może polecicie cos lepszego na dzień dzisiejszy? .  Dzięki za każdą informacje
    • Przez TopAgroPlus
      Temat postu odnosi się do nawigacji rolniczej. Zastanawiam się nad zakupem nawigacji rolniczej do prowadzenia równoległego gdyż podczas wykonywania siewu nawozu przed siewem nie ma scieżek agrotechnicznych jak i przy oprysku przed wschodowym co powoduje większy nakład nawozu/oprysku i niedokładność wykonywanych zabiegów.Czy ktoś by mógł wypowiedzieć się na ten temat czym się kierować przy wyborze takiej rzeczy.Potrzebuję coś w miarę dokładnego.Gospodarstwo liczy ok.90 ha oprsykiwacz to Unia Pilmet z elektryką Müllera a siewnik do nawozu to Unia Mx 850 wersja bez komputera.Ciągnik który z tymi maszynami współpracuje to Zetor 5340.Nawigacją która mi się spodobała jest Müller Track Guide II wygląda to ciekawie.Może ktoś miał lub ma do czynienia i się wypowie i opisze działanie jakie gniazda trzeba czy trzeba gniazdo ISOBUS i jak się obsługuję.Może ktoś będzie miał inne propozycje to chętnie wysłucham.Proszę o treściwe i tematyczne odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj