Skocz do zawartości
lukasz1325

gdzie kupie w lubuskim cielaki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez matmic123
      Witam, poszukuje do kupna jalowek miesnych,najlepiej LM w wadze 250-300 kg, najlepiej w rejonie Biała Podlaska i powiat Bialski.
    • Przez rolnik200m
      Witam mam 2 jałówki które nie chcą pić mleka ani ze smoczka ani z wiaderka. Co zrobić żeby chociaż trochę wypiły. (Jałówki były najpierw przy krowie przed kupnem) Proszę nie pisać treści ,, Kup krowę "
    • Przez radek1996
      Witam wszystkich, jak na dzień dzisiejszy wygląda popyt na bydło rasy hereford zakłady chętnie to kupują jak płaca?? opłaca się zainwestować w swoje stado tej rasy  na dzisiejsze czasy? ? Dodam że wybrałem ta rasę z tego powodu iz mam sporo pastwisk oddalonych od gospodarstwa w kilkunastu kawałkach   poszukuje bydła o łagodnym temperamencie żeby nie było problemu z przeganianiem i ganianiem po lasach za stadem
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
    • Przez marijusz
      Dobrych cen w  2018 roku. Zapraszam do dzielenia sie sprawdzonymi informacjami .