Skocz do zawartości
News
elgrado91

New Holland T5.95 co sądzicie o tym modelu?

Polecane posty

elgrado91    3

Cześć mam pytanie bo zamierzam kupić New Holland T5.95. Co sądzicie o nim ? Czy cena 172 tys. netto to dobra cena czy nie? Jak w tych modelach z awaryjnością? Jak wychodzi spalanie?

Ursusc385    551

172 netto to wychodzi 211 brutto - DROGO

Za 200 brutto oferowali mi 2 tygodnie temu T5.105 na dualcomanndzie bez przedniego tuza/womu full wersja

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianNH
      Witam , posiadam New Holland 7740 97r. Skrzynia 16x16 . Podczas wożenia balotów wyskoczył błąd E47 i przestało działać sprzęgło . Za każdym razem gdy wciskam sprzęgło i rewers do przodu wyskakuje błąd CP . Tak jakby dźwignia sprzęgła nie była dociśnięta . Czy ktoś już miał podobny problem? Proszę o szybkie porady i z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez zolo2
      Jak w temacie,proszę o info jaki powinien być luz zaworowy Ford 4630.Wymieniałem uszczelkę pod głowica i zawory miały 3mm luzu :blink: ,ustawiłem na 0,3mm na zimnym i ciągnik nie mógł zapalić.Zrobiłem trochę większy i odpala ale czuć że ciężko chodzi.Jak trochę popracuje to jest lepiej.Czy w tych ciągnikach musi być taki duży luz zaworowy.Jeżeli ktoś wie to proszę o radę.Pozdrawiam.
    • Przez 1kejsi1
      Witam.

Więcej informacji na PW
    • Przez AchimR
      W załączniku lista kodów błędów do New Holland włączając ciągniki Tier 4
      Fault codes NEW HOLLAND.pdf
    • Przez TopAgroPlus
      Witam mam pytanie Ile czynnika r134a wchodzi do tego układu? I czy ktoś ma może spis ilości tego czynnika do innych maszyn rolniczych?
      Tak wiem że można zrobić to za pomocą manometrów ciśnienia ale tu liczy się też dokładność a nie dobijanie na oko>