Skocz do zawartości
Transporter

Fendt 311 zakup,na co zwrócić uwagę.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Transporter    164

Witam,planuje zakup ciagnika fendt,np coś takiego: http://olx.pl/oferta/fendt-turbomatik-farmer-311-lsa-z-tuz-em-CID757-IDeKi2x.html#c338f3e5dd;promoted   akurat nie ten egzemplarz,tylko taka wersja z EHR, na co zwrócic uwagę?  jak dostęp do gratów jak coś sie popsuje,wiem że tanie nie są na pewno,wiec próbuje zgromadzic najwięcej informacji zeby nie dokładać za duzo na starcie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Turbomatiq    4

Wszystkie 311 mają EHR,ale tego się nie bój bo to rzadko kiedy się psuje,jeśli już to jakiś bezpiecznik.W razie co możesz przełączyć na ręczne sterowanie z dociążaniem.Ogólnie ciągniki nie do zdarcia.Mimo,że są stare pracuje się nimi lepiej niż nie jednym nowym.Przy oględzinach zwróć uwagę,czy nie wyrzuca biegów i ogólnie wszystko posprawdzaj.

wojt3p    0

witam jestem użytkownikiem tego ciagnika od 5 lat. mój jest z 1986 r. jak dzis miałbym kupować to wybrałbym tak samo. za te same pieniądze można kupić ciągniki innych marek o 10 lat młodsze ale nie wiem czy warto.. miałem tylko 2 awarie pompa wodna i tarczki od przedniego napędu no i teraz pompa hydrauliczna niedomaga, poza tym wszystko ok, polecam 311stke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil_z88
      Panowie mam problem. Ciągnik się mocno grzeje wymieniona pompa wodna, termostat oraz pompa oleju. Chociaż ciągnik jest bardzo gorący to woda w chłodnicy jest zimna. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania Fendów ? 
      Ciągnik miał mierzone ciśnienie oleju. Na zimnym ma ponad 4 a na gorącym 1.
      Jak się rozgrzeje mocno to zapala się kontrolka od ciśnienia oleju. ( czujnik został wymieniony).

Pomocy !!
    • Przez Piotrek321
      Witam. Co oznacza błąd 6.1.10 w Fendt Farmer 312 z 1995 roku ?
    • Przez Misiaczek57
      witam podczas zmiany kierunku jazdy zamiast pokazywać się strzałka do przodu na panelu u góry to wyświetla się na wyświetlaczu środkowym strzałka jazdy do przodu a tamta nic nie świeci
    • Przez krystianwilk5
      z banki gdzie znajduje sie olej hydrauliczny ubywa go, po czym przedostaje sie do skrzyni biegow . jaka jest przyczyna tego przemieszczenia? i jak ja mozna usunac?
    • Przez tomek8111
      Witam. Dzisiaj po wymianie oleju w fendt farmer 312 z 1992 roku nie chce zgasnąć kontrolka skrzyni.Filtr wymieniony ,podlany olejem.Olej zalałem fusch Gear LS sae 90.Wcześniej przy niskich obrotach silnika zapalała się kontrolka od ciśnienia skrzyni.Mierzyłem na punkcie przy filtrze i rozgrzanym oleju to było około 12 barów przy 1000 obrotów na silniku.Natomiast ciśnienie w miejscu czujnika przy stopniach było około 0.2 bara .Proszę o pomoc jak odpowietrzyć pompę czy może cały układ czy konieczna będzie wymiana pompy(oby nie,bo remont to chyba będzie słono kosztował).Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.