Skocz do zawartości
Transporter

Fendt 311 zakup,na co zwrócić uwagę.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Transporter    164

Witam,planuje zakup ciagnika fendt,np coś takiego: http://olx.pl/oferta/fendt-turbomatik-farmer-311-lsa-z-tuz-em-CID757-IDeKi2x.html#c338f3e5dd;promoted   akurat nie ten egzemplarz,tylko taka wersja z EHR, na co zwrócic uwagę?  jak dostęp do gratów jak coś sie popsuje,wiem że tanie nie są na pewno,wiec próbuje zgromadzic najwięcej informacji zeby nie dokładać za duzo na starcie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Turbomatiq    4

Wszystkie 311 mają EHR,ale tego się nie bój bo to rzadko kiedy się psuje,jeśli już to jakiś bezpiecznik.W razie co możesz przełączyć na ręczne sterowanie z dociążaniem.Ogólnie ciągniki nie do zdarcia.Mimo,że są stare pracuje się nimi lepiej niż nie jednym nowym.Przy oględzinach zwróć uwagę,czy nie wyrzuca biegów i ogólnie wszystko posprawdzaj.

wojt3p    0

witam jestem użytkownikiem tego ciagnika od 5 lat. mój jest z 1986 r. jak dzis miałbym kupować to wybrałbym tak samo. za te same pieniądze można kupić ciągniki innych marek o 10 lat młodsze ale nie wiem czy warto.. miałem tylko 2 awarie pompa wodna i tarczki od przedniego napędu no i teraz pompa hydrauliczna niedomaga, poza tym wszystko ok, polecam 311stke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez manitou123
      Witam,mam problem przy wymianie oleju w skrzyni w fendt 312.Problem polega na tym,że na wszystkich stronach z olejami jest napisane ,że oleju powinno wejść wraz z mechanizmem różnicowym 34.5l,a weszło tylko 21l i na miarce jest full.Czy olej ze skrzyni jest połączony razem z mechanizmem różnicowym?Mam tylko miarkę od skrzyni biegów a nie mogę znaleść od mechanizmu rożnicowego.Bardzo proszę o pomoc.
    • Przez andrzejoo7
      Witam wszystkich i przepraszam za zakładanie może podobnego posta. Mam problem z 311. Mianowicie podczas jazdy przybywa mi oleju w skrzyni.olej ucieka korkiem wlewu  tym za kabiną. Biegi działają polbiegi też. Co może być przyczyną? Ciągnik przy opryskiwacz więc to pilne
    • Przez Adam0401
      Witam . Jak w tytule mam problem z wałkiem WOM W fendt farmer 309 z 1995r. A mianowicie załancza mi wałek tylko na 750 . Na 540 i 1000 nie ma żadnej reakcji w guziku nie chce się zapalić kontrolka od załączenia walka . Na 750 normalnie załancza czyli pali się kontrolka w guziku i wałek przekazuje moc i rozlancza.  A na pozostałych przelozeniach nie chce załączyć.  
    • Przez Kuba284
      Cześć
      Czy w końcu ktoś mi powie gdzie w fendcie farmer 309 sidzą elektrozawory (lub coś w tym stylu) oraz czujniki od półbirgów oraz rewersu
      Bardzo bym prosił o zdjęcia lub dokładny opis.
    • Przez pawelol111
      Jak w temacie: Jadąc na wom 540 nie ma problemu. Jadąc na 750 jakiś czas działa a potem rozpina. Gaśnie lampka na guziku i dopiero po dociśnięciu dźwigni od zmiany prędkości i ponownym wciśnięciu guzika działa ale znowu tylko jakiś czas w zależności od kaprysu ciągnika.... Jest tam jakaś regulacja do lepszego spięcia a może cegłe na dźwignię położyć? Pytam bo jak przytrzymałem ręką dźwignię to nie rozłączało. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.