Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja nie każę Wam szukać sensu tylko czy to jest wykonalne w ogóle . Nie zamierzam tego robić ale pytam teoretycznie czy się da , czy się zgra itd . Widziałem np. kiedyś na allegro zetora k25 z silnikiem c-360 ...

pawel885    380

Wszystko jest wykonalne, tylko nie wszystko ma sens. Jak komuś nie zależy na mocy to niech kupi zetora 2511 a jak chce coś mocniejszego niech kupi 3P

Wiadomość z agroFakt.pl

ppiotr    28

Do połączenia silnika ze skrzynią potrzebna jest odpowiednia kryza której chyba nigdzie nie kupisz, jak masz perkinsa w 60-siątce to poco zmieniać na gorsze?

kapec22    26

Do połączenia silnika ze skrzynią potrzebna jest odpowiednia kryza której chyba nigdzie nie kupisz, jak masz perkinsa w 60-siątce to poco zmieniać na gorsze 

Jakie gorsze  :lol: W czym jest gorszy? słabszy nie znaczy gorszy każda moc sprawdza się w swoim zastosowaniu B) jak już to lepszy bo masz odprężnik i świece

witejus nie pisz jak nie zamierzasz napisać nic wnoszącego do tematu .

No wiadomo 4 gary to nie 3 . Ale pytanie było teoretyczne . Że za słaby silnik do c-360 , o to bym się nie martwił , więcej by zrobił niż zwykła c-330 . Tylko Kwestia zgrania . Kryza czy tam flansza to wiadomo ale sprzęgło i wałek tego nie wiem czy by dało się dopasować .

izydor6280 Pytanie było czysto teoretyczne . Nie zamierzam tego robić ale kiedyś się tak zastanawiałem czy jest to wykonalne .

Masz na myśli zetora 2011 i 3011 ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pixel0126
      Witam, kupiłem sobie rozsiewacz lej starego typu, który będzie współpracował z c-330 i chciałem się zapytać jakim biegiem i na jakich obrotach najlepiej jeździć aby rozsiewacz w miarę równo rozsiewał, oraz prosiłbym bym też kogoś o zrobienie zdjęcia jak ma być ustawiona ta dziura do rozsiewania salmagu. Z góry dziękuje
    • Przez Pixel0126
      Witam, mam problem z moim Ursusem c-330,  po odkręceniu filtru powietrza zauważyłem, że w kolektorze znajduje się ropa, dodam że wtryski oraz pompa wtryskowa rok temu były regenerowane, na początku wszystko było w porządku, lecz ostatnio zauważyłem, że zwiększyło mu się spalanie. Jaka, może być tego przyczyna?
    • Przez HolmerTerraDos
      Mam pytanie, czy jest możliwość zamontowania pompy rotacyjnej do Ursusa C-330 ?