Skocz do zawartości
bozar

Kurs R3 - przez internet, 6 miesięcy, Warszawa

Polecane posty

bozar    0

Czy wiecie gdzie (i czy w ogóle) można zapisać się na kurs R3, ale robiony w całości przez internet w ciągu 6 miesięcy? Widziałem kilka ofert, ale w większości są to kursy gdzie materiały są przesyłane przez internet, a jednak kilka zajęć trzeba odbębnić. Zależy mi na tym żeby przeszło to jak najszybciej i jak najbardziej gładko jak tylko się da - im mniej zachodu tym lepiej.

Jeśli jednak trzeba byłoby się przejść na jakieś zajęcia to w grę wchodzi wyłącznie Warszawa.

Dzięki z góry za pomoc!

Raczej nie ma takiej możliwości bo i tak później musisz zdać egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny bo raczej będzie ci ciężko zdać praktykę przez "Internet" ;)

bozar    0

Egzamin egzaminem, tutaj to oczywistę , że trzeba będzie stawić się osobiście. Mi chodzi wyłącznie o kurs, który można w całości odbyć przez internet. Ktoś? Coś?

Wiadomość z agroFakt.pl

songo    870

ja chodzę w weekendy na kurs R3 i trwa on 1.5roku i podobno nie da się szybciej, bo są kontrolę i trzeba obecności wykazać i jeszcze tam jakieś warunki są.

Kurs kończy mi się w styczniu 2017. Dodatkowo w pakiecie jest darmowy kurs na prawko T

Edytowano przez songo

axe300    1

kurs całkowicie przez internet

http://www.cs-doctrina.pl/kursy-kwalifikacyjne/

Który kosztuje 1600zł

2.Koszt kursu wynosi 1600 zł.

3. Koszt egzaminu – 400 zł. (wpłata w kwietniu 2017 r.).

4. Ogólna ilość godzin – 400.

5. Termin kursu: 20.11.2016  – 20.05.2017.

6. Egzaminy państwowe – czerwiec/lipiec 2017.

7. Praktyki zawodowe w ilości 160 godz. każdy uczestnik odbywa w gospodarstwie rolnym.

dlugi91    0

Też jestem zainteresowany kursem przez internet, jeśli ktoś mógłby mi napisać mniej więcej jak to wygląda. 

karol259    0

Podpinam sie do tematu. Czy ktos z was robil kurs r3 w Przasnyszu przez Internet? Czy ta strona internetowa w ogole jest wiarygodna? Jak na moje, 1200 zl za czesne to troche duzo w porownaniu do cen w innych miejscach podanych przez uzytkownikow.

songo    870

ja na kurs R03 chodziłem za darmo... zwykle 3x w miesiącu w sobotę/niedzielę. Wystarczy 50% obecności.

masiak28    0

Witam 

przyłączam się do pytania kolegi karol259. Ktoś miał do czynienia z tym kursem przez neta w Przasnyszu ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się