Skocz do zawartości
artur4

używany 100 km w dobrym stanie - z ładowaczem

Polecane posty

artur4    0

Czy ktoś szuka ciągnika używanego w popularnej mocy - 100 km?

Kupując używany, każdy chciałby nabyć ciągnik w możliwie jak najlepszym stanie technicznym: w miarę młody rocznik, mały przebieg, skrzynia z rewersem, klimatyzacja i oczywiście w atrakcyjnej cenie.

Czy ktoś z użytkowników forum szuka takiego ciągnika? Jakie modele macie na oku, jakie egzemplarze oglądaliście i jakie macie wrażenia? 

Edytowano przez artur4

mfek3050    67

Ja bym na twoim miejscu unikał te z turem, ponieważ mogą mieć już zmęczone przody, chociaż w zasadzie w młodych rocznikach raczej nie aż tak.

Basior    7

Poradziłbym DF serii K, do tura idealny, zwrotny, wygodna i z dużą widocznością kabina. Do tego bardzo dobre silniki. I w tej cenie znajdziesz cos fajnego:D 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7777777
      ....jak wyżej sprawnego lub do remontu w  cenie do 47 tys PLN pilnie !
    • Przez miniek2
      Witam posiadam massey ferguson 590 i mam problem z z podnosnikiem szarpie i wolno podnosi i jak się rozgrzeje to na wolnych obrotach podnosi a jak się doda gazu to slabo. był wymieniony olej oraz filtr hydrauliki.  Na filtrze byly złote opilki czy to może być pompa i ktora to jest. Pomóżcie. 

• Przez maly_1816
      Siemka Ludziska, mam problem z turem przy Ursusie C330. Otóż kupiłem tura 2 sekcyjnego jednak siłowniki od podnoszenia są jednostronnego działania, zasilanie podłączyłem bezpośrednio pod pompę a na powrocie założyłem zawór 3 drożny, jedno odejście od zaworu podłączyłem w miejsce miarki od oleju w skrzyni a drugie podłączyłem pod zawór pod siedzeniem. Wszystko niby tak jak powinno być, tylko że tur nie opuszcza się (opada tylko wtedy gry się pompę rozłączy, jednak i wtedy na wysokości metra w dół szarpie). Cierpliwość i pomysły moje już się skończyły. Gdyby jeszcze tego było mało to wcześniej wpadłem na pomysł aby nie podłączać spływu oleju w miejsce miarki od oleju tylko pod powrót na rozdzielaczu na błotniku, pech w tym że pomyliłem wejścia i zamiast podłączyć się pod powrót to podłączyłem się pod zasilanie i teraz nie ma ciśnienia na rozdzielaczu i słabo podnosi. Ręce opadają!!!! Ma ktoś jakieś pomysły???  

• Przez Jankes1012
      Zakupiłem używany ładowacz quicke q45 zamontowaliśmy konsole do ciągnika chcemy podczepieać, a tu problem. Po podłaczeniu węży okazuje się,  że główne siłowniki działają na tzw, krzyż jeden działa w jedną a drugi w drugą, po ponownym podłaczeniu jeden siłownik się schodzi do połowy a gdy przestanę dawać ciśnienie wysuwa się na maxa spowrotem.Euro ramka działa prawidłowo . Rozdzielacz od tura ma popsutą jedno wyjscie cały czas daje tam ciśnienie.Próbowaliśmy te siłowniki na jednej parze przy rozdzielaczu tej sprawnej poprzez rozłączanie węży dzieje się to samo. Poratuje ktoś?
    • Przez witch
      Witam dzisiaj około godziny 11 wyruszyłem w pole orać wszystko było w porządku nic się nie działo z pola na pole przełączałem z zajaca na zółwia i na odwrót i na ostatnim polu przerzuciłem na żółwia po skończonej orce chcę wbić zająca aby zjechać do domu  i nic kontrolka od zająca nie świeci , wcześniej  podczas orki zaświeciła się kontrolka od oleju i tak podejrzewam tylko ,że co wina oleju? Za bardzo się nagrzał ? Też myślę ,że może kijowy olej (sam nie wiem jaki jest aktualnie w nim) ,ale nie dawno wymieniany. Prosiłbym o wszelką pomoc!