artek1978

mam zamiar rozpocząć uprawę pieczarek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artek1978    0

        Witam wszystkich

Tak jak w temacie mam zamiar zacząć uprawę  pieczarki Mam lokal 50m kwadratowych Będę to traktował jako dodatkowy dochód Dwóch znajomych ma stoiska z warzywami i jak z nimi rozmawiałem to jeżeli będę miał 100  kilogramów to wezmą to Mam regały sam zrobiłem Problem tylko z ogrzewaniem Co radzicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Trochę roboty byś miał przy tym. Codziennie trzeba nawilżać je. I pilnować. Ją bym chyba wolał kupić gotowe 3 fazy albo 2. Dobra wentylacja by ci sié przydała. Bo już jedna skrzynką nieżle daje czadu.
Temperaturu by ci wystarczyła ok. 19 stopni


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek1978    0

Tak  mam zamiar kupić gotowe 2 faza Chce zobaczyć czy dam radę czy ogarnę to wszystko dlatego zaczynam od małej plantacji Jednak prosił bym o rady związane z ogrzewaniem Co by zdało egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba122    0

nie wiem czy to Ci się opłaca ale w sumie możesz spróbować, być może okaże się to trafionym pomysłem, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek1978    0

     Witam 

Nie wiem tylko czym ogrzewać  To znaczy w tym pomieszczeniu jest piec kaflowy tak wiec w dzien nie ma problemu chodzi mi tylko o noc Myslałem o piecyku elektrycznym z termostatem włańczał bym tylko w nocy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Jak nagrzejesz budynek to temperatura się utrzyma w nocy. Raczej. Kup termometr elektroniczny i ci pokażę najniższą temperaturę . być może nie trzeba będzie w nocy grzac


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

18/20, niższa nie zaszkodzi im. Poprostu mogą chyba wtedy wolniej rosnąć


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jopi1991
      Witam . Planuje się troszkę przebranżowić i zacząć siać warzywa. Na początek z 2-3 ha Obecnie sieje pszenicę rzepak buraki kminek, groch, kukurydzę Ziemię mam 1 2 3a i 3b.. najwięcej 2 i 3 a. Jakie warzywka najlepiej żeby nie było dużego nakładu na maszyny na samym początku....dużo u nas sieją marchwi cebuli fasoli szparagowej, pietruszki,groszek zielony zdarza się kapusta ,ogórek odpada bo trzeba ludzi  do zbioru ...Rozumiem że jak warzywa to niezależnie jakie sprzęt do nawadniania trzeba kupić?
    • Przez mf235angol
      Witam mam pytanie odnośnie rosady i odmian papryki gróntowej. Gdzie morzna ją zakupić i jakie są ceny?
    • Przez vitara
      Witam
      Gdzie ogłaszacie że sprzedajecie swoje warzywa ? i w jakich cenach
      macie jakieś swoje ulubione portale giełdy ?
      Jestem związany z firmą skupującą warzywa i często szukam różnych warzyw
      i ilościach paletowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj