adam12br

New Holland TD5 czy T5 ?

Polecane posty

adam12br    0

Chodzi mi o ciągnik TD5.95 i t5.95  jeszcze morze być TD5.85  i jak jest przybliżona cena za te ciągniki z turem lub beż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam12br    0

Był by to główny ciągnik w gospodarstwie bo mam tylko ursusa c-330 , więc nh by wykonywał prawie wszystkie pracze ciesze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Nie wiem czy orientowałeś się wcześniej w cenach ale różnica między T5 a TD5 jest na prawdę spora. Na ilu ha miałby pracować ? Do tej pory nie miałeś nic większego tylko C330 i teraz nagle dokupujesz prawie 100 konny nowy ciągnik ? Trochę dziwne

 

Generalnie to ceny mogę podać ale tylko przybliżone bo w zależności od wyposażenia może to być nawet +/- 20 tyś z czego podam przy w miarę podstawowym wyposażeniu.

NH TD5.85 - 120 tyś

NH TD5.95 - 130 tyś

NH T5.95 - 170 tyś

 

Edytowano przez Kris94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basior    7

Dla mnie osobiście seria TD to mały nie wypał, w transporcie strasznie lekki i ledwo można wysiedziec tak nim buja. A seria T5 to całkiem inna bajka, wygodniejszy,o wiele milsza do użytkowania kabina.  i nawet nie wahałbym się tylko brał T5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam12br    0

I jeszcze myślałem nad case też tak 80-100KM co o tym myślicie i jaka cena takiego CASE 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Kupujac case/Nh to cała różnica jest taka jakbyś kupił ursusa 1224 lub zetora 12145 kolor i detale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Nie znam się na Case ale te NH TD moim zdaniem nie są warte swojej ceny.

Farmtracki i Ursusy (Te na Perkinsie i Carraro) są podobnej jakości jak NH TD a są dużo tańsze.

Jak czytam twój temat o rozwoju gospodarstwa to uważam że lepiej zrobisz kupując jakiegoś Ursusa 914 albo MTZ 82.

Teraz wydasz kupę kasy na nowy ciągnik a jeszcze będziesz musiał dokupić wszystkie maszyny bo skoro teraz masz tylko C-330 to nie będziesz miał zadnego sprzętu do nowego ciągnika.

Jeszcze jak wepchasz się w kredyty to możesz wpakować się w spore kłopoty.

Ja już bym wolał pomęczyć się w jakimś starym ciągniku i nie myśleć o tych wszystkich ratach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basior    7

@LukaszC5 nie porównujmy NH nawet tego TD do Farmtracka czy do Ursusów bo różnica jest znaczna. A jeśli chodzi o Case to któryś z serii FARMALL zależy ile pieniędzy chcesz przeznaczyć. :)

Edytowano przez Basior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lespki007    1

jak dobrze poszukac to czasem mozna kupic taniej nh niz ursusa. ja kupilem jak dobrze pamietam dwa lata temu td5030 taniej niz zetora majora a maja ta sama moc i nh ma znacznie lepsze wyposazenie. mam tez td5.115 i nie narzekam w transporcie faktycznie troche skacze na pusto ale tylko wtedy gdy mam zbyt ciezka noge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytan99    0

Witam stoje przed zakupem New hollanda mam do wyboru 

TD5.85 158 tys brutto

T5 85 175 tys brutto

Doradzcie co wybrać? oczywiście T5 w biednej wersji bez pół biegów.  

Z tego co się orirytuje to są produkowane w tej samej fabryce 

Ale czy to prawdę ze do T5 są wsadzane lepsze części czy różnią się tylko tym  ze Td jest na zwolenicach i ma inną kabinę ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj