Skocz do zawartości
longi

Komis ciągników ZETOR w Czechach -gdzie to jest ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
longi    0

WITAM.chce kupic zetora 12245.słyszałem że w Czechach jest duży komis z ciągnikami gdzieś w okolicach miejscowości Humpolec.jeśli ktoś wie gdzie to dokładnie jest to proszę o odpowiedz.z góry dziękuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominik_1211
      Przymierzam sie do kupna podobnego zetorka ale w zwiazku ze nie mialem z nimi stycznosci wczesniej chcialbym sie dowiedziec jakie jest orientacyjne spalanie w takim ciagniku? I jak z awaryjnoscia ciagniki maja jeden 2500 mth a drugi 1900 mth jak to sie ma do ich zywotnoscu? Czy zetora mozna zwezic zeby pasowal za c360? Dodam ze zetory posiadaja rewers i klimy.

Prosze o jakies opinie co myslicie o tych ciagnikach.
    • Przez Małyrolnik
      Witam , mam okazję  kupić  Zetora 12045 crystal  ,120 km z 1977 roku   i mam pytanie dobre to są ciągniki , jak wygląda w nim przedni napęd bo niby jest kilka rodzajów kiedyś gdzieś wyczytałem , i na co zwrócić  uwagę przy  zakupie ?  z góry dzięki

• Przez adamek1942
      Proszę o opinie dilerów zetora woj świętokrzyskie bądź małopolskiego z Miechowa lub Proszowic.
    • Przez vip11
      Witam! W tym czasie kiedy to paliwo drożeje istota paliw nie konwencjonalnych może odegrać dość duże znaczenie. W szczególności cierpimy my rolnicy ale i nie tylko. Chciałbym zapytać czy waszym zdanie takie instalacje jak sucha cela czy też instalacja pana Jana Gulaka może znaleźć zastosowanie w rolnictwie, aby obniżyć koszty produkcji? Proszę o opinie na ten temat.

Przykładowy film:
      http://www.youtube.com/watch?v=Ku06FJFRTpo
    • Przez kolo5ful
      witam szukam schematu bezpieczników do  zetora 5011