Skocz do zawartości
News
longi

Komis ciągników ZETOR w Czechach -gdzie to jest ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
longi    0

WITAM.chce kupic zetora 12245.słyszałem że w Czechach jest duży komis z ciągnikami gdzieś w okolicach miejscowości Humpolec.jeśli ktoś wie gdzie to dokładnie jest to proszę o odpowiedz.z góry dziękuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetor-Team-7711
      Witam znacie jakieś sklepy internetowe w których są oryginalne części do Zetorów? 
    • Przez prezesmax
      ja mam 5320 i mi w bronowaniu bronami 3 m jeździłem drugim biegiem na 1500obr/min i spalił mi okolo 4,5 l a jak jeżdze w pługu czy w guberze to mi mieści sie w 9 l poniżej 8 l nie schodzi
    • Przez Bartekk303
      Witam   W zetorze 7441 szybko nagrzewa się olej w skrzyni biegów (10w30 oryginalny Zetora), nowa pompa hydrauliczna. Jakie mogą być tego przyczyny? 
      Pilne! Oczekuję sensownych odpowiedzi  
    • Przez WojtekWawszczak
      Witam. Mam prośbę. Może mi ktos dokładnie wytłumaczyć obsługę zetora 5211 chodzi mi gdzie znajduje bagnet do sprawdzania poziomu oleju w silniku, gdzie jest zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy, jakie ma hamulce, zapalanie świateł pozycyjnych, drogowych, mijania, kierunków, schemat skrzyni biegów 
    • Przez Gerald87
      Wiatam
      Panowie czy ktoś miał do czynienia z dealerem ciągników Zetor "OK giełda ". Mają całkiem
      sensowne ceny tylko się zastanawiam czy to nie jakiś oszust.
      Ewentualnie jakiego dealera zetora w mazowieckim możecie polecić?