dawwit22

Nowy ciągnik do 170tys brutto 75-85 km

Polecane posty

dawwit22    0

Witam!

 

Zamierzam kupić nowy ciągnik do 170 tys. brutto. Ciągnik będzie pracował jako pomocniczy przy opryskiwaczu, rozsiewaczu, tur i jakiś tam agregat na wiosnę. Na 60 ha. Moje pytanie do was to jakiej firmy, model  do tej ceny uda mi się kupić ciągnik. Chciałbym aby był niewyżyłowany, nie chipowany. Myślę nad czymś zachodnim i jak najuboższe wyposażenie rewers i klimatyzacja w zupełności wystarczą.  Proszę jeśli to możliwe od razu podawać mniej-więcej cenę takiego ciągnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może coś z ursusa np c380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawwit22    0

Tak tylko u nas w okolicy maja niezbyt opinię sam nie wiem zbytnio czym to jest spowodowane bo sam mam ursus z 2006r i jestem zadowolony :) I wiecie może jaki udźwig ma mtz82?

Edytowano przez dawwit22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

deutz fahr 5080 ecoline prosty mechaniczny bardzo zwrotny i bardzo oszczędny a komfort na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz789    2

Ursus ma złą renomę przez modele na podzespołach HEMA ale te na Carraro są juz bardzo udane.

Farmtracki śmigają na tych podzespołach tyle lat i nie ma z nimi problemów tylko trzeba pilnować poziomu oleju skrzyni,zawsze musi być na maksymalnym poziomie bo wadliwa jest ta miarka i inaczej może się zatrzeć góra skrzyni.

Ja bym brał na twoim miejscu tego C-382.

Tutaj masz cenę:

http://otomoto.pl/oferta/ursus-c-382-82-km-wysokie-rabaty-ID6yca2x.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też polecam Ursusa c380-382. Spełnia wszystkie twoje wymagania, tanie serwisy. Nie ma żadnych filtrów dpf itp, zwykły ekonomiczny i mechaniczny ciągnik z dobrą ceną i dość dobrym wykonaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur4    0

Chcesz czy musisz kupić fabrycznie nowy? Młody rolnik, Modernizacja? Jeśli nie musi być nowy to w tych pieniądzach kupisz bardzo porządny używany ciągnik w bardzo dobrym stanie i jeszcze ci zostanie. Jeśli interesuje cię używany z symbolicznym przebiegiem to napisz do mnie prywatnie - prześlę ci propozycję na 105 i 130 koni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawwit22    0

Ja właśnie chcę brać nowy na dopłaty, tak to ciężko by mi było ze świń kupić za tyle ciągnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Jeśli ma byc prosty mały(kompaktowy) ciągnik to rozważyłbym Landini z serii 4. Ciągnik ogólnie jest moim zdaniem ładny, kabina ciekawie zaprojektowana i duża zaleta to brak filtra DPF.

 

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/komfortowe-kompakty-czyli-ciagniki-landini-serii-4,59462.html

 

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Ja z kolei polecam Ci Zetora Proximę Power. Masz rewers elektrohydrauliczny, skrzynię 24x24,półbiegi, EHR, 4 prędkości WOM i do tego prędkość 40km/h. Myślę, że w tej cenie się zmieścisz, w szczególności, że teraz promocja na Zetora i Proximę Power z rocznika 2015 masz 22000zł brutto taniej, a z rocznika 2016 12000zł brutto taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz685dt    0

witam, ja bym się zastanowił nad deutz fahr 5085d ecoline mały, zgrabny i wygodny moim zdaniem traktor z silnikiem 4 cyl, bez dpf,  jako pomocniczy będzie idealny-sam brałem na niego ofertę na prow to wynosi 130tys netto, ursusa sobie bym darował- mam farmtraca 685 dt i jako pomocniczy chce wygodniejszy lżejszy traktor. W farmtracu ciężej chodzi pedał sprzęgła, jest mniej skrętny, choć przyznam że wątpię żebe ten deutz był oszczędniejszy w paliwie, lub miał większy uciąg... wybór należy do ciebie- ja jako pomocniczy wybrałem deutz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tc5070    2

poleca nh t5 mam również z turem dobrze się spisuje Klima jest rewers elektrohydrauliczny też elektroniki dużo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Podłączę się pod temat. Moglibyście przy okazji polecić jakiś ciągnik 60-80km (oprócz C380, 675DT, majora) którym warto się zainteresować przy kupnie. Również szukam ciągnika pomocniczego, do cięższych prac czy orki mam MTZ-a 82 więc nie przeszkadza jeśli ciągnik będzie mniejszy, lżejszy. Bardziej chodzi o w miarę prosty ciągnik, zwrotny, zwinny, do lżejszych prac z tur-em a przy tym dobrze jakby był w miarę cichy i oszczędny. Chciałbym na niego przeznaczyć do 130tyś brutto lub jeśli będzie warto trochę dopłacić to do 150tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelo430    2

Może Zetor Proxima , ciągnik prosty ma rewers cena nie jest ''kosmiczna'', dużo gospodarstw ma te ciągniki i są z nich zadowoleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj