Skocz do zawartości
dawwit22

Nowy ciągnik do 170tys brutto 75-85 km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawwit22    0

Witam!

Zamierzam kupić nowy ciągnik do 170 tys. brutto. Ciągnik będzie pracował jako pomocniczy przy opryskiwaczu, rozsiewaczu, tur i jakiś tam agregat na wiosnę. Na 60 ha. Moje pytanie do was to jakiej firmy, model  do tej ceny uda mi się kupić ciągnik. Chciałbym aby był niewyżyłowany, nie chipowany. Myślę nad czymś zachodnim i jak najuboższe wyposażenie rewers i klimatyzacja w zupełności wystarczą.  Proszę jeśli to możliwe od razu podawać mniej-więcej cenę takiego ciągnika. 

dawwit22    0

Tak tylko u nas w okolicy maja niezbyt opinię sam nie wiem zbytnio czym to jest spowodowane bo sam mam ursus z 2006r i jestem zadowolony :) I wiecie może jaki udźwig ma mtz82?

Edytowano przez dawwit22

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukasz789    2

Ursus ma złą renomę przez modele na podzespołach HEMA ale te na Carraro są juz bardzo udane.

Farmtracki śmigają na tych podzespołach tyle lat i nie ma z nimi problemów tylko trzeba pilnować poziomu oleju skrzyni,zawsze musi być na maksymalnym poziomie bo wadliwa jest ta miarka i inaczej może się zatrzeć góra skrzyni.

Ja bym brał na twoim miejscu tego C-382.

Tutaj masz cenę:

http://otomoto.pl/oferta/ursus-c-382-82-km-wysokie-rabaty-ID6yca2x.html

PolonezAtu    90

Też polecam Ursusa c380-382. Spełnia wszystkie twoje wymagania, tanie serwisy. Nie ma żadnych filtrów dpf itp, zwykły ekonomiczny i mechaniczny ciągnik z dobrą ceną i dość dobrym wykonaniem :)

artur4    0

Chcesz czy musisz kupić fabrycznie nowy? Młody rolnik, Modernizacja? Jeśli nie musi być nowy to w tych pieniądzach kupisz bardzo porządny używany ciągnik w bardzo dobrym stanie i jeszcze ci zostanie. Jeśli interesuje cię używany z symbolicznym przebiegiem to napisz do mnie prywatnie - prześlę ci propozycję na 105 i 130 koni. 

dawwit22    0

Ja właśnie chcę brać nowy na dopłaty, tak to ciężko by mi było ze świń kupić za tyle ciągnik :(

MgrLukash    128

Jeśli ma byc prosty mały(kompaktowy) ciągnik to rozważyłbym Landini z serii 4. Ciągnik ogólnie jest moim zdaniem ładny, kabina ciekawie zaprojektowana i duża zaleta to brak filtra DPF.

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/komfortowe-kompakty-czyli-ciagniki-landini-serii-4,59462.html

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Ja z kolei polecam Ci Zetora Proximę Power. Masz rewers elektrohydrauliczny, skrzynię 24x24,półbiegi, EHR, 4 prędkości WOM i do tego prędkość 40km/h. Myślę, że w tej cenie się zmieścisz, w szczególności, że teraz promocja na Zetora i Proximę Power z rocznika 2015 masz 22000zł brutto taniej, a z rocznika 2016 12000zł brutto taniej.

Lukasz685dt    0

witam, ja bym się zastanowił nad deutz fahr 5085d ecoline mały, zgrabny i wygodny moim zdaniem traktor z silnikiem 4 cyl, bez dpf,  jako pomocniczy będzie idealny-sam brałem na niego ofertę na prow to wynosi 130tys netto, ursusa sobie bym darował- mam farmtraca 685 dt i jako pomocniczy chce wygodniejszy lżejszy traktor. W farmtracu ciężej chodzi pedał sprzęgła, jest mniej skrętny, choć przyznam że wątpię żebe ten deutz był oszczędniejszy w paliwie, lub miał większy uciąg... wybór należy do ciebie- ja jako pomocniczy wybrałem deutz..

tc5070    2

poleca nh t5 mam również z turem dobrze się spisuje Klima jest rewers elektrohydrauliczny też elektroniki dużo nie ma

Kris94    23

Podłączę się pod temat. Moglibyście przy okazji polecić jakiś ciągnik 60-80km (oprócz C380, 675DT, majora) którym warto się zainteresować przy kupnie. Również szukam ciągnika pomocniczego, do cięższych prac czy orki mam MTZ-a 82 więc nie przeszkadza jeśli ciągnik będzie mniejszy, lżejszy. Bardziej chodzi o w miarę prosty ciągnik, zwrotny, zwinny, do lżejszych prac z tur-em a przy tym dobrze jakby był w miarę cichy i oszczędny. Chciałbym na niego przeznaczyć do 130tyś brutto lub jeśli będzie warto trochę dopłacić to do 150tyś.

pawelo430    2

Może Zetor Proxima , ciągnik prosty ma rewers cena nie jest ''kosmiczna'', dużo gospodarstw ma te ciągniki i są z nich zadowoleni .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Xardas321
      mam dylemat nie wiem co wybrać zetor crystal 150 czy moze new holland t6.145. Byłby to główny ciągnik w moim gospodarstwie na areale 40h
    • Przez piotrek202127
      Witam,
      Który z podanych ciągników sprawdziłby się najlepiej jako główny ciągnik na 25ha gospodarstwo. 
      Który jest najmniej awaryjny, czy Fendt spali mniej niż JD'y.
      Jak jest z cenami części zamiennych i ich dostępnością.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez Karolc360
      Witam interesują mnie te dwa bliźniacze modele czy ktoś je posiada jak z eksploatacją?, a co wy o nich myślicie ciągnik pracował by głównie przy kosiarce-rozdrabniaczu zamiast starej poczciwej c360

• Przez jendrek88
      Witam wszystkich interesuję się kupnem tego modelu ciągnika,czy ktoś jest w stanie mi poradzić czy to dobra decyzja czy lepiej się wstrzymać? proszę o opinię w tym temacie.

• Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.