Skocz do zawartości
Sebastian

Jakie macie systemy operacyjne

Polecane posty

snopek4    1

slyszeliscie o tych wpadach na dom i sprawdzanie legalu??

jak ktos cos wie niech pisze

ml78    1

ja mam windows xp he + sp2 jak na razie bez problemów wcześniej bawiłem się w win 98 me ;)

Lukasz16    0
a wiecie jakie ja mam ? nielegalne ;)

heh Ja bym się nie przyznawał (Bez urazy)

Ja mam XP Profesional + SP3

Pixel    0

Teraz oczywscie Windows XP a wczesniej to prawie wszystko było,98,2000,profesional ale XP najlepszy :rolleyes:

elektrotech    3

XP Profesional +SP2 ...

ps narazie nie polecam Visty- sa problemy i to duże zwłaszcza z driverami do modemów neostrada itd

Matey    431

Neostrada to bubel jest. U mnie ma ją pare osób i narzekają, że się rozłanczają, cieżko połączyć i wogóle.

elektrotech    3
Neostrada to bubel jest. U mnie ma ją pare osób i narzekają, że się rozłanczają, cieżko połączyć i wogóle.

e tam gadasz :rolleyes: ja mam neo od poczatku jak istnieje i zero problemów :blink:

niemniej obecnie istnieje problem z siecia ATM-ale prosta przyczyna puszczono limity..i niema co sie dziwić

johny    2

Windows xp PRO + service pack 2, na drugim kompi Windows xp PRO + service pack 2 , a na trzecim win 98 :rolleyes:

Neo nie najgorsza jest mni jakoś normalnie chodzi.

Matey    431

To zależy ile neostrada chodzi, ile programów internetowych włączonych. U mnie to neta potrzebują więc chodzi na całych obrotachi się rozłącza

Krzys123    21

Ja mam Millenium. Nie myślcie nawet o tym dziadostwie :angry: , delikatne to jak jajko :rolleyes: a co do neostrady jak załączę 10 filmików żeby się ładowały to czasem się rozłączy ale żadko

zetor6340    1

Z tym windows vista to ja dokonca nie jestem przekonany i raczej sie nie przesiade tak predko. Czytalem ze bezwzgledu jaka wersje kupisz, mowa tu o najtanszej, masz na krazku wszystkie komponenty kazdej z odmian visty [poroznia je klucz produktu] a co za tym idzie mozesz zainstalowac viste bez podawania klucza [nie trzeba] i cieszyc sie, oczywiscie przez jakis czas najbogatsza wersja ultimate, co wiecej kupujac o wiele tansza wersja aktualizacyjna twoj stary system np XP, da sie zainstalowac viste na czystym dysku twardym, wystarczy by zainstalowac oprogramowanie nie podajac klucza [jak podasz to nici bo kreator nie bedzie mogol znalezc sterego windowsa] po tej instalacji wprawdzie nie bedziesz mial caly czas visty ale na tyle dlugo by na niej zainstalowac swoja orginalna wersje Windowa Vista upograte podajac juz klucz dzieki temu stajesz sie posiadaczem orginalnej Visty po tanszej o wiele cenie bez potrzeby posiadania ordinalnego starego systemu ..czyz swiat nie jest piekny??[a microsoft nieco dziwny]?????? :blink: :D:( :rolleyes:

Zetor5340    1
XP Profesional +SP2 ...

ps narazie nie polecam Visty- sa problemy i to duże zwłaszcza z driverami do modemów neostrada itd

Pomyliło mi się,ale wtedy mi się nie chciało pisać..oczywiście mam XP Professional +SP2 a co do Visty to ja na pewno sie na nią nie przerzucę,czytałem o niej sporo i podobno ma obciążać tak kompa że mała bania,ja dziekuję takiemu systemowi co to zainstaluję pare gier i programów i zmuli mi tak kompa ,że na wordPadzie bedzie mi się ciąl...hehe nie nie nie, Vista odpada, nie ma to jak stary poczciwy WIN xp...heh :P

A co do neta to ja mam z dialogu i powiem wam ze jest zajebi****to znaczy fajnie,super i jeszcze tam jak kto woli, na prawdę polecam internet z dialogu.Tanio jak barszcz a i szybko się strony ładują.Pliki się ściagajo raz dwa, super sprawa.

Mam 1MB/sek i idzie jak burza.A jeszcze jak ktoś ma tak jak ja, że ma też telefon stacjonarny z dialogu to już całkiem ma wypas, bo można powiedziec ,że ja ten internet to za darmochę dostaję..hehe :rolleyes:

Zachęcam do zakładnia neta w dialogu.Szybko tanio i wygodnie...heh ale reklamę zrobiłem. :D:(

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

XP Profesional +Service Pack 2. :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
XP Profesional +Service Pack 2. :D

Mam ten sam... :D

PongO    1

XP Profesional +Service Pack 2. Jak podkrece kompa to moze Vista bedzie :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?
    • Przez Hanter150
      Niedawno zastanawiałem sie czy założyć stronę internetową swojego gospodarstwa. Ma ktoś założoną taką stronę??? Znacie jakieś adresy takich stron??? Jeżeli tak proszę o linki. Jak myślicie to dobry pomysł???