Sebastian

Jakie macie systemy operacyjne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ludwik1977    1

A ma może ktoś z Was Linux-a? Chciałbym się dowiedzieć, jak się on sprawuje, czy warto go instalować?

Witaj kolego ja systemami Linux trochę się zajmuję i polecił bym ci na początek Mandriva Linux http://mandriva.org.pl/ to na początek Ci wystarczy do użytku domowego a nawet jak się trochę podszkolisz to i może profesjonalnego a później może być Fedora Linux www.fedora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę za jak przyjdą czasy kiedy to będzie sprawdzana oryginalność oprogramowania na naszych pc i tak dalej to wszyscy będą mieli LINUX-a :blink: aktualnie to win 7 ultimate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Witaj kolego ja systemami Linux trochę się zajmuję i polecił bym ci na początek Mandriva Linux http://mandriva.org.pl/ to na początek Ci wystarczy do użytku domowego a nawet jak się trochę podszkolisz to i może profesjonalnego a później może być Fedora Linux www.fedora.pl/

 

Dziękuję za poradę. Chciałbym po prostu przetestować jak to wygląda i jak się go użytkuje. Niedługo mam zaplanowany format laptopa i zastanawiam się nad instalacją Visty (tak jak mam aktualnie) i do tego drugi system Linux. Mam nadzieję, że jakoś to poleci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

A nie skusisz sie na 7 zamiast vistuli? Ja osobiscie mialem dwa razy ją u siebie na laptopie (raz bo byla, drugi raz sam zainstalowalem, oj mea culpa, mea maxima culpa...) i wiecej nie chce widziec. 7 podobno lepsze, ale i tak magluje xp.

A co do linuksa to na poczatek tak: mandriva, fedora, moze łubudubuntu ja polecam opensuse, a z prostszych zebys zobaczyl jak sie tego uzywa to na pendrive wrzuc sobie slax'a. Fajna, zgrabna dystrybucja stworzona do mobilnych nosnikow danych, choc i na komputerze by to postawil. Jak dobrze dobrac pakiety to mozna nawet tego dosc normalnie uzywac.


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonbs    4

Ja pracowałem dużo na Ubuntu.

Obecnie mam 2 systemy. Windows XP i Debian 6.0. Postawiłem na Debiana, ponieważ nie ma do niego tylu uaktualnień co do Ubuntu i jest dzięki temu stabilniejszy.

 

coolman tylko musisz ogarniać komendy i raczej czeka Cię spory podręcznik jeśli chodzi o to w jakim zakresie można go użytkować. Jeśli chodzi o podłączenie internetu to najlepiej przez router, to nie będziesz miał problemu. Tylko ustalasz adres ip i jest super. Później odświeżysz karty sieciowe i super. Bo sterowników nie znajdziesz raczej. Ja mam internet z multimedii (modem speedtouch 330) i w internecie wyszukałem jak zrobić połączenie przez modem adsl no i co chwilkę się rozłączał, a siedziałem przy tym ze 2 tygodnie żeby to rozwikłać. A i przy instalacji uważaj, żebyś sobie nie spierdzielił partycji!!! Linux ma system plików ext a nie ntfs. Linux jest super, ale kiedy myślisz, że wiesz o nim już wiele otwierasz kolejny dział i okazuje się że jeszcze nie wiesz nic.


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Windows XP Professional Service Pack 2


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esKasia   
Gość esKasia

System: Windows 7 Professional

Procesor: Intel Core i5-750 2,66 GHz

Pamięć: 4GB

Karta graficzna: Geforce GTS250 1024MB 256Bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Ja, mam Windowsa XP Professional :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ynternauta    0

Ja posiadam obecnie Windows 7. Miałem także XP. Moje odczucia odnośnie Windows 7 są bardzo pozytywne. Polecam ten system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja obecnie mam Windows 7 Profesional 64bit ze względu na duże zapotrzebowanie na ram (8gb). System bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze, 100 razy lepszy od Visty.

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

na jednym mam System: Windows 7 Professional a na drugim XP ;)ale nie ma to jak 7 miałem juz rożne i 7 spisuje sie najlepiej ;)

Edytowano przez casejx80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj