Sebastian

Jakie macie systemy operacyjne

Polecane posty

andrzej2110    535

Windows XP bez żadnego SP. (właśnie się ściąga ;))


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

slyszeliscie o tych wpadach na dom i sprawdzanie legalu??

jak ktos cos wie niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

ja mam windows xp he + sp2 jak na razie bez problemów wcześniej bawiłem się w win 98 me ;)


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
a wiecie jakie ja mam ? nielegalne ;)

heh Ja bym się nie przyznawał (Bez urazy)

Ja mam XP Profesional + SP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC Windows XP Home Edition + SP2

a Notebook uzbrojony w Windows Vista... i jakoś brak mi do niego przekonania ;)


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
XP + SP2

to samo... :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Teraz oczywscie Windows XP a wczesniej to prawie wszystko było,98,2000,profesional ale XP najlepszy :rolleyes:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

XP Profesional +SP2 ...

 

ps narazie nie polecam Visty- sa problemy i to duże zwłaszcza z driverami do modemów neostrada itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Neostrada to bubel jest. U mnie ma ją pare osób i narzekają, że się rozłanczają, cieżko połączyć i wogóle.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
Neostrada to bubel jest. U mnie ma ją pare osób i narzekają, że się rozłanczają, cieżko połączyć i wogóle.

e tam gadasz :rolleyes: ja mam neo od poczatku jak istnieje i zero problemów :blink:

 

niemniej obecnie istnieje problem z siecia ATM-ale prosta przyczyna puszczono limity..i niema co sie dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Windows xp PRO + service pack 2, na drugim kompi Windows xp PRO + service pack 2 , a na trzecim win 98 :rolleyes:

Neo nie najgorsza jest mni jakoś normalnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

To zależy ile neostrada chodzi, ile programów internetowych włączonych. U mnie to neta potrzebują więc chodzi na całych obrotachi się rozłącza


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Ja mam Millenium. Nie myślcie nawet o tym dziadostwie :angry: , delikatne to jak jajko :rolleyes: a co do neostrady jak załączę 10 filmików żeby się ładowały to czasem się rozłączy ale żadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Z tym windows vista to ja dokonca nie jestem przekonany i raczej sie nie przesiade tak predko. Czytalem ze bezwzgledu jaka wersje kupisz, mowa tu o najtanszej, masz na krazku wszystkie komponenty kazdej z odmian visty [poroznia je klucz produktu] a co za tym idzie mozesz zainstalowac viste bez podawania klucza [nie trzeba] i cieszyc sie, oczywiscie przez jakis czas najbogatsza wersja ultimate, co wiecej kupujac o wiele tansza wersja aktualizacyjna twoj stary system np XP, da sie zainstalowac viste na czystym dysku twardym, wystarczy by zainstalowac oprogramowanie nie podajac klucza [jak podasz to nici bo kreator nie bedzie mogol znalezc sterego windowsa] po tej instalacji wprawdzie nie bedziesz mial caly czas visty ale na tyle dlugo by na niej zainstalowac swoja orginalna wersje Windowa Vista upograte podajac juz klucz dzieki temu stajesz sie posiadaczem orginalnej Visty po tanszej o wiele cenie bez potrzeby posiadania ordinalnego starego systemu ..czyz swiat nie jest piekny??[a microsoft nieco dziwny]?????? :blink: :D:( :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
XP Profesional +SP2 ...

 

ps narazie nie polecam Visty- sa problemy i to duże zwłaszcza z driverami do modemów neostrada itd

Pomyliło mi się,ale wtedy mi się nie chciało pisać..oczywiście mam XP Professional +SP2 a co do Visty to ja na pewno sie na nią nie przerzucę,czytałem o niej sporo i podobno ma obciążać tak kompa że mała bania,ja dziekuję takiemu systemowi co to zainstaluję pare gier i programów i zmuli mi tak kompa ,że na wordPadzie bedzie mi się ciąl...hehe nie nie nie, Vista odpada, nie ma to jak stary poczciwy WIN xp...heh :P

A co do neta to ja mam z dialogu i powiem wam ze jest zajebi****to znaczy fajnie,super i jeszcze tam jak kto woli, na prawdę polecam internet z dialogu.Tanio jak barszcz a i szybko się strony ładują.Pliki się ściagajo raz dwa, super sprawa.

Mam 1MB/sek i idzie jak burza.A jeszcze jak ktoś ma tak jak ja, że ma też telefon stacjonarny z dialogu to już całkiem ma wypas, bo można powiedziec ,że ja ten internet to za darmochę dostaję..hehe :rolleyes:

Zachęcam do zakładnia neta w dialogu.Szybko tanio i wygodnie...heh ale reklamę zrobiłem. :D:(


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

XP Profesional +Service Pack 2. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
XP Profesional +Service Pack 2. :D

Mam ten sam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

XP Profesional +Service Pack 2. Jak podkrece kompa to moze Vista bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj