Sebastian

Jakie macie systemy operacyjne

Polecane posty

oFsik    138

xp profesional a viste miłem i mi osobiście się nie podoba.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Ja mam XP + SP2 i śmiga elegancko... 2,5 roku bez formatowania dysku, reinstalowania systemu czy jakichkolwiek zmian... Póki co się trzyma i się cieszę... :)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Mam nowy komputer, powiedzmy że z w miarę dobrymi parametrami i z SP2 ciągle miałem problemy z systemem.. dopiero po zainstalowaniu nowego XP z SP3 system działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fzhut    0

na dwóch komputerech zestaw: Windows XP Pro z SP3 (legalny z uczelni poprzez MSDN AA) + Ubuntu 8.04 Hoża Hawajka

Nawet moi rodzice i rodzeństwo przekonali się do Linuksa - jak im zaistalowałem Ubuntu i zaczął w koncu komputer normalnie chodzić, a Neostrada się przestała rozłączać to od tej pory nie chcą wogóle słyszeć o włączeniu Windowsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Windows XP Professional SP 3


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No ja mam Windows'a XP Professional Edition + Service Pack 2

 

PS: Musze sobie załatwić SP3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Ja mam na jednym Viste Ultimate 64b, a na drugim XP 32b Professional SP2 ( jakoś nie miałem czasu zainstalować SP3 ;) ) i Ubuntu :) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj