Sebastian

Jakie macie systemy operacyjne

Polecane posty

quercus    7

Windows XP (Professional Edition) SP 2 :D


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Ja mam XP Home + SP2, obok Fecora Core 8, na laptopie OS X 10.5 Leopard, a w pracy XP Prof +SP2.

 

Zaczynałem od Commodore z czymś w rodzaju DOS oraz eksperymentowałem GEOSem (ale karuzela dyskietkami wykańczała), potem Win3.11, Win4.0NT, Win95, Win98, Win98SE, WinME (totalna porażka), Win2000 (fajny system jak na Winde bardzo stabilny, ale do wszystkiego trza dochodzić na piechotę, o grach i paru innych programach trza zapomnieć ale w końcu jeden z pierwszych porządnych sieciowych systemów i podobno dawca do winXP), a potem już tylko XP, Vistę to tylko parę razy podotykałem na razie nie zamierzam się w nią bawić stąd moja przesiadka na system spod znaku jabłuszka. Acha jeszcze eksperymentowałem z Mandrivą i Ubuntu, do tego drugiego zamierzam jeszcze wrócić.

No i pracy jeszcze czasami dodtykam serwera na Novellu SBS 5.1 i na Win SB2003 - ale to jaż raczej jako user, chociaż znam hasła admina ale wolę nie tykać, chyba, że coś nie hula.


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja mam najlepszy system operacyjny na świecie... Windows XP :D A tak mówiąc o Windows Vista to mój kumpel juz się przejechał na tym sytstemie, żadnych programów na nią nie ma... :D I powrócił do XP i od razu lepiej... :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
XP Profesional +Service Pack 2. Jak podkrece kompa to moze Vista bedzie :D

Po co masz go podkręcać. Odradzam ci Vistę, XP jest lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Vista to tylko dobra jest wyglądem i paroma opcjami których nie ma w XP. Tak to bubel jest... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja mam Windows XP SP 2 :D


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Na 2 komputerach XP, a na laptopie Vistę

 

Dla przyszłych posiadaczy systemu Vista - nie instalujcie tego g... Chyba, że zamierzacie codziennie odpowiadać na pytanie "Czy jesteś pewien, że chcesz kliknąć myszką?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1
Na 2 komputerach XP, a na laptopie Vistę

 

Dla przyszłych posiadaczy systemu Vista - nie instalujcie tego g... Chyba, że zamierzacie codziennie odpowiadać na pytanie "Czy jesteś pewien, że chcesz kliknąć myszką?" B)

He he, to proszę zajrzeć na stronę: http://www.apple.com/getamac/ads/ i odszukać filmik "security" - jak bym czytał tego posta :-)


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

Windows XP Home Edition + SP2. dodam ze jest orginalny :(


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Ja mam viste


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Na 2 komputerach XP, a na laptopie Vistę

 

Dla przyszłych posiadaczy systemu Vista - nie instalujcie tego g... Chyba, że zamierzacie codziennie odpowiadać na pytanie "Czy jesteś pewien, że chcesz kliknąć myszką?" :(

 

Też miałem w sumie miesiac Viste i pół godziny sie bawiłem żeby te beznadziejne komunikaty wyłączyć ale i tak ten system jest do bani bo wiele programów na tym nie chodzi poprawnie lub wcale nie chodzi . Moim zdaniem jak wyjdzie do niego jakieś pięć SP to będzie się nadawał do użytku :(

 

Teraz mam Xp Home SP2 i jest git :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

ja mam XP :( a co do Visty to kolega to mial.. i po 2 tygodniach to wywalił bo niee dawał sobie z tym rady :( mówi ze to program tylko dla super informatyków. i napewno wiekszośc ludzi sobie z nim rady nie da :angry:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista jest fajna pod względem bajerów takich jak odkryty zegarek. A co do twojej wypowiedzi Rafal to ona jest łatwa tylko że każdy jest przyzwyczajony do XP, ja u mojego nauczyciela na laptopie też napoczątku nie mogłem sie połapać co i jak w tym a teraz śmigam jak ta lala ;P

Tak samo jest z Linuxem albo laptopami Apple (MacBook);D

 

Ja mam Xp + SP 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja na 2 kompach mam Windows XP Profesional + SP2


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
Vista jest fajna pod względem bajerów takich jak odkryty zegarek. A co do twojej wypowiedzi Rafal to ona jest łatwa tylko że każdy jest przyzwyczajony do XP, ja u mojego nauczyciela na laptopie też napoczątku nie mogłem sie połapać co i jak w tym a teraz śmigam jak ta lala ;P

Tak samo jest z Linuxem albo laptopami Apple (MacBook);D

 

Ja mam Xp + SP 1

co do linuxa to fajna sprawa :P mamy w szkole kompy z APPLE :P nawet fajnie sie na nich pracuje :P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Obecnie mam zainstalowane 6 systemów operacyjnych na jednym komputerze (trochę nie pogięło powiecie?)

1 normalny odchudzony WinXP sp2, na wszelki wypadek coby nie instalować od początku.

2 lekki WinXP sp2 zajmuje mniej niż 100MB RAM, mało programów tylko do obróbki filmów, zdjęć i dziwnych zastosowań

3 wypasiony WinXP sp3 + wszystkie możliwe programy, ledwo sapie

4 WinVistaUltimate sp1 powoli się przyzwyczajam i uczę, zerznięte sporo z linuksa

5 Linuks Ubuntu 7.10PL Grymaśny Gąsiorek używam do wszystkiego głównie do Internetu,

6 Win98SE nie wiem poco to jeszcze trzymam?

W zasadzie każdy jest dobry no może tylko IE7 jest do du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Na stacjonarce mam Winde XP PROF + SP2. Oryginalny z MSDNAA (dostępne bezpłatnie tylko dla studentów niektórych uczelni wyższych)

Na lapku mam Winde XP Home Edition + SP2 również oryginalny oraz Ubuntu 7.10

 

Co do ubuntu to moim zdaniem jest to system dla osób cierpliwych, które mają trochę czasu, żeby nad tym posiedzieć i.. zrozumieć :P No i oczywiście moim skromnym zdaniem konsola wymiata i żaden Synaptic jej nie zastąpi! No i oczywiście trzeba wspomnieć o genialnych efektach graficznych:) Ta kostka... poezja!

 

Dużo też piszecie o Viscie! Że niby taka zła i w ogóle do d***! Jednak przypuszczam, że większość z Was testowało ją na swoim sprzęcie, który jest niezbyt rozbudowany. Z obserwacji i rozmów prowadzonych z kolegami wnioskuję, że jeśli ktoś nie ma 3GB Ramu i procka 2.0 GHz to niech się za to nie zabiera. System ten sam z siebie pochłania wiele zasobów, bo ładuje własne biblioteki. Wcześniej czy później wszyscy przejdziemy na Viste.. to nieuniknione. Ja to zrobię jednak dopiero, gdy zmienię sprzęt na lepszy. A co do SP na Viste to przecież już wyszedł:P


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Ja mam Viste Premium i jestem zadowolony, ale do kompa brałem 3 GB RAM i procesor 3,2 GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj