Sebastian

Jakie macie systemy operacyjne

Polecane posty

lukotek    4

1 komp - win xp +sp2

2 komp win xp

3 komp win me

4 komp win 3.11

5 amiga 500

6 commodore c-64


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gufi    0

najlepszy operacyjny to 98 :unsure: ja mam millennium też wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Linux Ubuntu.pl 6.12 Elokwentny Emu znany już od jakiegoś czasu Ubuntu 6.10 Edgy Eft tylko spolszczony i okodekowany tak jak to tylko możliwe http://www.ubuntu.pl i Linux IPcop http://ipcop.org oraz testuję WinXP Pro SP2 i Win98SE których raczej nie kupię <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Na pewno jest opcja w ustawieniach FORUM, by  wyświetlało się jaki kto ma system i jakiej przeglądarki używa - spotkałem się z tym w kilku miejscach.

XP HE OEM SP2 .

 

 

zarąbista sprawa - moze jeszcze upublicznic adres ip z ktorych piszemy wtedy atakujący będzie mial:

IP - wie co atakaowac

system operacyjny - wie jakie dziury ma szczegolnie ze sporo z nas podalo ze ma tylko sp1.

przeglądarka - no to juz wogle moze dajmy atakującemu do przejrzenia calego kompa lącznie prywatnymi danymi <_<


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1

xp prof. sp2

Może troche odbiegnę od tematu, ale jeżeli ktoś wie to niech mi napisze co to jest ta wersja xp OEM (ciekawa cena) oraz czym sie różni od zwykłego xp.

 

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

prawie kazdy program mozesz kupic z licencja OEM - tylko do nowych komputerow ( podzespolow )

zakladm ze masz teraz komputer to nie mozesz juz kupic licencji OEM, ale jakbys kupil np, plyte glowna albo dysk to mozesz do niego kupic taka licencje - wtedy taki soft moze dzialac tylko na urzadzeniu z ktorym zostal kupiony

taki soft, zazwyczaj ma prostsza instrukcje, nie ma pudelka, ogolnie jest ubogi, ale funkcjonalnosc jest dokladnie taka sama:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
......................

zakladm ze masz teraz komputer to nie mozesz juz kupic licencji OEM, ale jakbys kupil np, plyte glowna albo dysk to mozesz do niego kupic taka licencje - wtedy taki soft moze dzialac tylko na urzadzeniu z ktorym zostal kupiony....................

 

 

wybacz ale niezgodzę się z Tobą <_<

kazdy z nas moze byc tworcą swego kompa czyli osobą ktora legalnie kupi do starego blaszaka OEM'ową wersję windowsa - wtedy my jestesmy osobą ktora tworzy/buduje/sklada kompa i my zapewniamy support.

nie trzeba nic kupowac (plyty glownej, procka hdd czyli integralnej czy istnotnej czesci komputera).

sam mam tak kupionego MCE.

 

tak twierdzi Microsoft - zadzwoncie na infolinię.

tylko nie mowcie ze macie pirata i chcecie zalegalizowac bo wpakują wam zestaw legalizacyjny.

mowicie ze kupiliscie uzywane podzespoly, czesc nowych i zlozyliscie kompa (dla was jest to nowy komp i wy go stworzyliscie) i chcecie taniego windowsa do tego.

OGOLNIE NIE MUSZISZ JAK KIEDYS MIEC WINDOWSA Z JAKIMS SPRZETEM NA FAKTURZE - jakis czas temu się to zmienilo - teraz mozna kupic SAM WINDOWS NA FAKTURKĘ I JEST LEGALNIE!! wiem bo szukalem info na ten temat.

 

co do cen - cena jest niska bo niedlugo wchodzi vista.

poza tym:

- w oem - tworca kompa daje support - w boxie microsyf

- w oem masz np szare pudelko, krążek instalacyjny, naklejke z COA i serialem i jakąs ulotkę w boxie chyba jest jeszcze książeczka, pudelko jest kolorowe i cos tam jeszcze

- oem wiąże się z kompem na ktorym go zainstalujesz wiec NIE WOLNO GO PRZENOSIC NA INNEGO KOMPA - odsprzedajesz kompa razem z windowsem lub wywalasz go do kosza (teoria B) ) a boxa mozesz odsprzedac bo nie jest związany z twoim/konkretnym komputerem

 

 

 

a tak szczerze to polowa oprogramowania MS nie powinna istniec na rynku polskim.

serio - windows MCE 2005 - instalator jest po ang i umowa licencyjna jest po ang a powinna byc po polsku.

po drugie aby przeczytac umowę licencyjną trzeba rozpakowac towar, a jesli nie zgodzę się na nią to co?? sprzedawca otwartego towaru nie przyjmnie.

 

ogolnie sprawa nadaję się na UOKiK ale sorki - nasi rządzący nie mają pojęcia co to jest opensource (za wyjątkiem Pana Pawlaka), konkurencją oraz naciskami firm programistycznych oraz dzialanosci i blędow popelnianych przez BSA, i RIIA czy jak to się zwie więc krzyczą slonagy z zachodu ze mamy piractwo i tylko krzyczą


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Można przecież dla testów zainstalować pirata winXP by zobaczyć co jak umowa licencyjna czy spełnia wymagania i ewentualnie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

nikita: tego to nie wiedzialem ze mozesz kupic tak sobie, do tej pory przy wiekszosci softu tak bylo ze oemy do jakichs nowych podzespolow byly i musialy dzialac razem, no ale nie siedze na bierzaco w licencjach bo glownie korzystam teraz z GPL i mam to w nosie czy jest oem czy inny.

 

co do windowsa mam licencje MSDNa jeszcze ze studiow i tyle mi wystarczy,

DEBIAN był jest i pewnie będzie darmowy w 100%


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

@ yacenty - zmienilo sie nie dawno - dlatego zalegalizowalem soft z drugiego kompa - mialem robic przesiadke na liuxa ale len jestem B)

a debian, frebsd itp to sprawa na kilkanascie wieczorow przed kompem <_<

a ja juz za duzo ich spędzilem - trzeba kobity szukac dla mnie a nie niszczyc wzrok przed kompem B)

 

 

@ ansu - instalujesz i wpada kontrola - podpieprzyl sąsiad bo mu psa rozjechales B)

- co pan robi??

- a czytam licencje,

- a z czego

- z pirackiego krązka

- za posiadanie pirata i uzywanie go to my pana bierzemy do wyjasnienia

 

wiem ze mozna się tlumaczyc ze chciales przeczytac licencje ale posiadasz krojoną rzecz i jej uzywasz w pewnym sensie.

tak wiem nic za to nie grozi oprocz tego ze w papierach będziesz mial notke bo jak dobrz pojdzie to kupisz je legalnie i się moga odkleic jak dobrze będziesz kręcil ale moze byc tez gorszy wariant -> przegrzebią hdd - znajdzie się film, muza do tego jakis photoshop i office, przewalą wszystkie kontakty z komorki a tam znajomi ktorzy tak jak i ty tez mają piraty i co wtedy??

 

ogolnie cwaniakowanie/chojraczenie jest moze i fajne na forum siedząc w cieplutkim domku z kawką/piwkiem na stole ale jak pojawiają się niebiescy to dla polowy ludkow się cieplo w gaciach robi a to ogolnie szanowani obywatele z zonkami grzecznymi dziecmi i jeszcze opinia leci B)

 

 

co do linka - brakuje tam MCE 2005 chyba a wiem ze mogę go kupic w OEM bo tak z kumplem robilismy :)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Jeśli testowanie pirackiego winXP to przestępstwo więc wywaliłem to gu....no zapisałem na HDD od pierwszego do ostatniego sektora FF FF i używam linuksa czy jeszcze ktoś ma inny system operacyjny jak windows czy sami niewolnicy Microsoftu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5    0

ja mam win.XP profesjonal a pozatym niepolecam linuxa czy sp2 strasznie mulą kompy a na linuxa to nawet gier nie produkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
<a href="http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=49" target="_blank">Tajniki oprogramowania Microsoft w wersjach OEM

dobreprogramy Autor: Krogulec</a>

 

jako uzupelnienie i dla zainteresowanych:

 

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_158445.html

 

i

 

http://www.microsoft.com/poland/licencje/p...ia/default.mspx

 

znalazlem linki na forum infojamy ale moze komus z nas tez się przyda jak to wygląda teraz


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392
ja mam win.XP profesjonal a pozatym niepolecam linuxa czy sp2 strasznie mulą kompy a na linuxa to nawet gier nie produkują

Miałem od 1996r win95 win98 winXP od miesiąca mam linuksa i nic mi nie muli o wiele lepiej się pracuje nawet karta TV która pod winXP wieszała system działa OK a windowsa nie zainstaluję już nawet gdy będą mi dopłacać. A na gry to szkoda czasu i kasy chyba że dla testów chcesz się pobawić <_< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

to i ja się pochwalę co mialem w swoim blaszaku

dos622+wfw3.11

win95/95osr2 ale mialem przyjemnosc poznac win95osr2.5 ktorego w pl nie widzialem

win98beta3/98full/98se

red hat chyba z serii 5 ale naprawde nie pamiętam za dobrze

win me

win2k

win2k3

win xp home, pro i mce (z SP1 i SP2 - bawilem sie wszystkim co wyszlo)

 

pierwszy komp w maju AD 1996

 

obecnie jak juz pisalem wczesniej:

win xp he sp2+all important updates on notebook

win mce +like above on workstation


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2

Windows xp PRO + service pack 2

narazie nie narzekam na tem system, spisuje się w miare dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj