Sebastian

Jakie macie systemy operacyjne

Polecane posty

locke    293

Windows 7 Ultimate


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

U mnie obecnie Windows 7 Ultimate. Wczoraj chciałem na innej partycji postawić Win 8 Profesional, ale niestety procek nie obsługuje tego windowsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian0188    0

windows 7 ultimate sp1 na kompie - oemka legalna razem z komputerem, a na laptopie - windows 8.1 - czekam na upgrade do 8.2, bedzie dobrze :D do tego pendrive z slax i ubuntu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honker    2

Na stacjonarnym ubuntu i win7 a laptop mac os x 10.6.8.


linux, don't be afraid penguin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Windows 7 Ultimat i Windows XP


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honker    2

Na stacjonarnym ubuntu i win7 a laptop mac os x 10.6.8.


linux, don't be afraid penguin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Mac OS X 10.9 Mevericks :-)

Przesiadłem się z Windowsa na Mac'a ponad 2 lata temu i było to najlepsze posunięcie od lat jakie zrobilem w sprawie komputerów.

Ogólnie polecam przesiąść się na sprzęt APPLE jeśli ktoś ma możliwość, lub choć spróbować gdzieś jak to wszystko działa.

Nie wyobrażam sobie już powrotu do Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubcio    0

Applowskie systemy są fajne i bardzo wygodne w użytkowaniu, ale to zależy co kto lubi, bo mają też swoje ograniczenia ;) Sam używam Windowsa 7 lub 8.1 z jakimś dodatkowym programikiem, żeby menu start było jak w "siódemce", Mac OS używałem nie raz, ale nie dla każdego są one lepsze od Windowsa w codziennej pracy ;) No i jednak, co by nie mówić, drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Win 7 homme premium tym którzy chcą sie przeżucić na win 8 z 7 serdecznie to odradzam 8 to jakaś padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Mac OS X 10.9 Mevericks :-)

Przesiadłem się z Windowsa na Mac'a ponad 2 lata temu i było to najlepsze posunięcie od lat jakie zrobilem w sprawie komputerów.

Ogólnie polecam przesiąść się na sprzęt APPLE jeśli ktoś ma możliwość, lub choć spróbować gdzieś jak to wszystko działa.

Nie wyobrażam sobie już powrotu do Windowsa.

 

 

ja mm mac os X od 2007 roku jest to najlepszy sprzęt i system chyba jaki jest. Nie wyobrażam sobie powrotu do głupiego i niestabilnego windowsa!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Ja od paru tygodni mam Linuxa Minta w wersji Mate i działa o wiele lepiej niż Windows 7.

Jak ktoś nie gra na komputerze i nie używa jakiś specjalistycznych programów tylko filmy,internet,muzyka,pisanie dokumentów to nie ma sensu pchać się w Windowsa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iglasty    0

ja mam Windowsa 7 i non stop wyskakuje mi żeby zainstalować aktualizację na 10, myślicie warto, czy lepiej zostać przy tym co mam teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Według mnie jak wszystko dobrze ci działa to lepiej nie kombinować bo jeszcze coś się namiesza i będą  kłopoty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliz4    1

ja mam Windowsa 7 i non stop wyskakuje mi żeby zainstalować aktualizację na 10, myślicie warto, czy lepiej zostać przy tym co mam teraz?

Nie rób tego, Windows 10 to porażka, zostań przy 7 bo będziesz żałował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Kolego, win 10 to nie jest taka padaka, pod wzgledem działania oraz płynności jest bardzo dobrze, powrócił prowozoryczny pasek start, co prawda nie taki jak w 7 ale da sie przywyknąć. Jeśli nie jesteś pewien zainstaluj sobie na maszynie wirtualnej i sprawdz. Predzej czy pozniej wszystkich nas to czeka, bo zwyczajnie microsoft to na nas wymusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

"Lukasz48, w 19 Cze 2014 - 08:48, powiedział:
Mac OS X 10.9 Mevericks :-)
Przesiadłem się z Windowsa na Mac'a ponad 2 lata temu i było to najlepsze posunięcie od lat jakie zrobilem w sprawie komputerów.
Ogólnie polecam przesiąść się na sprzęt APPLE jeśli ktoś ma możliwość, lub choć spróbować gdzieś jak to wszystko działa.
Nie wyobrażam sobie już powrotu do Windowsa"

ja mm mac os X od 2007 roku jest to najlepszy sprzęt i system chyba jaki jest. Nie wyobrażam sobie powrotu do głupiego i niestabilnego windowsa!!!!

Dopóki nie wypuszczą kilku nowych edycji i będziecie musieli kupić nowy system. W przeciwnym razie nawet przeglądarka przestanie działać. Taka jest polityka Apple.
Mam do czynienia z z oboma systemami na co dzień, plus Android. Mac Os jest fajny, ale ogranicza użytkownika pod wieloma względami i jest drogi w zakupie. Zmusza do płatnych upgradów.
Po siedmiu latach na macu padła matryca (integralna część komputera), wymiana to koszt równy zakupowi nowego stacji PC z Win z monitorem. Fajnie?
Nie wiem co jest niestabilnego w Twoim Windowsie, ja mam na dwóch komputerach jeszcze XP i wszystko działa, na trzecim jest win 7 i też nie sprawia problemów. Wydaje mi się że próbujesz reklamować firmę Apple. Edytowano przez panmino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Po mojemu to do domowych zastosowań (Poza grami) najlepszy jest Linux.

Nie ma na niego żadnych wirusów i robaków przez co jest o wiele stabilniejszy niż Windows.

Wszystkie potrzebne programi instaluje się bez żadnego problemu z menadżera pakietów.

Wyszukuje sie tylko odpowiedni program,klika instaluj i już jest.

A przy Windowsie albo kupuje się jakiś program albo przegrzebuje się cały internet w jego poszukiwaniu a przy okazji instaluje się razem z nim jakiś syf.

Mint,OpenMandriva,Rosa,OpenSUSE to najlepsze wersje Linuksa bo każdy kto ogarnia Windowsa spokojnie da sobie z nimi rade a przy okazji są stabilne.

Tylko przy starszych komputerach często karty Wifi mają problemy ze współpracą z Linuksem dlatego przed instalacja warto zapytać na jakimś forum czy dany sprzęt nadaje się pod Linuksa.

Trzeba tylko unikać popularnego Ubuntu bo  potrafi przymulić nawet dobry komputer i do tego są różne problemy ze stabilnością.

 

 

Edytowano przez Rolnik1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj